Czynimy starania w mające na celu aktywizację jeszcze większą grupę Naszych podopiecznych  podczas następnych wakacji i by tak się stało, potrzebujemy Państwa wsparcia przy głosowaniu na nasz projekt zgłoszony do Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. 😊

🔸🔹Nazwa zadania: „CZAS NA WAKACYJNĄ PRZYGODĘ”.🔸🔹
💬Więcej o zadaniu:
Projekt przewiduje organizację obozu sportowo-rekreacyjnego, trzech turnusów półkolonii oraz dwóch turniejów piłkarskich grup młodzieżowych w Ustroniu i Milówce. Zadanie zostało opracowane i złożone przez Klub Sportowy Kuźnia w Ustroniu wraz z LKS Podhalanka Milówka oraz UKS Lisek Milówka.
🗓Termin głosowania 1-19 września 2021 roku
❓Jak głosować?
1. Otwieramy stronę https://bo.slaskie.pl/
2. Wchodzimy do zakładki „Głosuj”.
3. Wybieramy zadania (pula EKO i pula Regio). Nasze zadanie w puli Regio:
Zadania w podregionie 1. Podregion obejmujący powiaty: bielski, cieszyński, żywiecki oraz miasto na prawach powiatu Bielsko-Biała
4. Rozwijamy zakładkę: „Pokaż”
Nasze zadanie: MBO-0193/P1/21; Czas na wakacyjną przygodę
5. Wybieramy 3 punkty.
6. Przechodzimy do następnego kroku, jakim jest uwierzytelnienie głosowania, poprzez:
swoje dane (imię, nazwisko i numer PESEL, imię matki, numer telefonu).
7. Potwierdzamy wybór i wybieramy przycisk „wyślij”.
8. Na podany numer telefonu zostanie wysłany kod weryfikujący, który należy podać w ostatnim kroku głosowania, a następnie wybrać przycisk „zatwierdź”
💙Z góry serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos, jak i za udostępnienie posta.💛
▶️UWAGA:
Głosować można „rodzinnie” podając przy każdej osobie ten sam numer telefonu.
Głosować może każda osoba, bez względu na wiek, osoby małoletnie głosują w obecności osoby dorosłej (opiekuna).
Głosować można tylko raz, mając do dyspozycji 3 punkty z przeznaczeniem na projekty z puli EKO i 3 punkty na zadania z puli Regio.