Za Nami wypełniony w wydarzenia sportowy weekend w którym to Nasze zespoły uczestniczyły w czterech turniejach rozgrywanych w Wyrach, Świerklanach i Kaniowie w każdym z Nich kończąc rywalizację na podium.

W Wyrach odbył się półfinałowe zawody o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej w którym rywalizowaliśmy z drużynami : APN Tychy, SMS Żywiec, Rekord Bielsko Biała, Juve Jaroszowice, GLKS Wilkowice. Turniej stojący bardzo wysokim poziomie dostarczył mnóstwo emocji a Nasz zespół był w nim o krok od zwycięstwa, porażka w ostatnim spotkaniu z rekordem Bielsko Biała sprawiła że LISKI kończą rywalizację na drugim miejscu.

szczegóły : https://slzpn.pl/slaski/zpn/aktualnosci/6079/triumf-rekordu-w-polfinale-w-wyrach

Skład : Fabian Kupczak, Dawid Okrzesik, Wojciech Bury, Filip Śleziak, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Michał Bryja

Żaczki w bardzo licznym gronie udały się do Świerklan gdzie wystąpiły w turnieju organizowanym przez Nasz zaprzyjaźniony klub KS Świerklany. W zmaganiach wystąpiło osiem zespołów  w tym dwa Nasze które zakończyły rywalizację na drugim i trzecim miejscu. Oprócz dwóch miejsc na podium z Świerklan wyjeżdżamy z dwoma  wyróżnieniami  indywidualnymi które  otrzymali Dawid Zawada (najlepszy bramkarz) oraz Nikodem Węglarz (król strzelców).

Skład: Dominik Bysko, Karol Witos, Dominik Kantyka, Ireneusz Węglarz, Nikodem Węglarz, Wojciech Cieślar, Adam Somerlik, Natalia Mrózek, Maria Mrowiec, Andrzej Rypień, Filip Mrózek, Szymon Fiedor

Orliki w niedzielę udały się Kaniowa gdzie wzięły udział w turnieju organizowany przez miejscową drużynę Przełomu. W rywalizacji uczestniczyło pięć zespołów: Strefa Futbolu, UKS Czechowice Dziedzice, Przełom Kaniów oraz dwa Nasze zespoły które ukończyły rywalizację na pierwszym i trzecim miejscu . Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Filip Śleziak który w czterech spotkaniach zdobył 29 bramek.

Skład: Natalia Somerlik, Emilka Kantyka, Oliwia Ziółkowska, Maja Antolak, Piotr Tetlak, Filip Śleziak, Alan Biegun, Sebastian Słowik, Igor Kuśnierz, Kamil Kubas, Dawid Zawada

W Kaniowie zaprezentowały się także Nasze skrzaty dla których w większości był to pierwszy wyjazdowy turniej. Podopieczni trenera Alberta Wróbla zaprezentowali się w Nim wyśmienicie zdobywając mnóstwo bramek oraz niewiele tracąc w czym zasługa Bartusia Słowika który został wybrany przez organizatorów najlepszym bramkarzem turnieju.

Skład: Agatka Sanetra, Emilka Worek, Szymek Kamiński , Bartek Greń,  Szymon Kostecki , Michał Piętka, Bartek Słowik, Dawid Sanetra