Turniejem Piłki Nożnej Żaków z rocznika 2009 i młodsi rozpoczął się cykl turniejów organizowanych w 2019 roku przez Zarząd KS Bestwinka z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia Klubu.

W tych  wyjątkowych rozgrywkach wziął także udział Nasz zespół który składał się z zawodników   grupy Ekstraklasa.  Turniej odbywał się bez klasyfikacji końcowej, ale warte uwagi jest  nagroda dla najlepszego zawodnika drużyny, którą otrzymał Kamil Chowaniec. Cieszymy się tymi małymi sukcesami, które tylko i wyłącznie mobilizują nas do jeszcze większej „pracy” nad poprawą indywidualnych umiejętności każdego Liska.

Wyniki :

Przełom Kaniów 2-2
Sebastian Słowik x2

Pasjonat Dankowice 3-2
Kamil Chowaniec x2

LKS Bestwina 2-3
Filip Wojtas

Trójka Czechowice Dziedzice 5-0
Szczepan Wojtas x2
Wojciech Bury
Filip Wojtas
Sebastian Słowik