W sobotę i niedzielę zawodnicy z roczników 2007-2009 rywalizowali w turniejach dla swoich kategorii wiekowych w Ustroniu i Pietrzykowicach.

„USTROŃ CUP”

Bilans: 4 zwycięstwa, 3 porażki, 5 remisów

Miejsce: 3 w LIDZE EUROPY

W turnieju wystąpili: Marta Ponikwia, Julka Sopiak, Alan Krakowski, Arek Tetłak, Piotrek Worek, Miłosz Motyka, Bartek Baszuk, Igor Hankus, Antek Warzecha, Filip Słowik

Komentarz trenera Rafał Błażyczka z turnieju „Ustroń Cup” – „Turniej w naszym wykonaniu był bardzo słaby i nie mówię tutaj o wyniku końcowym bo jedna bramka więcej w sobotę podniosłaby nas o kilka pozycji w górę tabeli. Bardzo słabo wyglądał sposób gry i podejście do meczu. Oczywiście ogromny upał podczas turnieju nie zachęcał do wysokiej aktywności, ale nie może to być usprawiedliwieniem dla kopania piłki „w przód” byle się jej pozbyć oraz dla dziesiątek niedokładnych podań i strat. Krótko mówiąc zabrakło tego co zawsze staramy się realizować czyli grania w piłkę i zaangażowania.

„TURNIEJ ORLIKA W PIETRZYKOWICACH”

Bilans: 2 zwycięstwa, 1 remis,  1 porażka

W turnieju wystąpili: Bartek Zeman, Kuba Tyrlik, Paweł Babicki, Dominik Pilarz, Mikołaj Sypuła, Dawid Słowik, Szymek Jędzkiewcz, Miłosz Motyka

Komentarz trenera Krzysztofa Karpety z turnieju w Pietrzykowicach: „Liski zakończyły turniej z dorobkiem strzelonych bramek 11 A straconych 6 . Mimo uciążliwych warunków atmosferycznych nasze liski zdołały wygrać 2 mecze pokonując Mitech i Ujsoły remisem zakończył się mecz z SMS Żywiec , a przegrana z gospodarzem jedna bramka. Na specjalną pochwale zasługuje Mikołaj Sypuła ”