W sobotę w Milówce odbył się piknik sportowy pod nazwą „Akcja Lato” organizowany przez  Śląski Związek Piłki Nożnej któremu patronuje  Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

W tracie wydarzenia przeprowadzony został turniej żaków z udziałem sześciu zespołów : UKS Lisek Milówka , UKS Lisek Milówka II, Orlik Rajcza, Słowian Łodygowice, Góral Żywice, Beskid Giloiwce . Podczas trwania turnieju na  wszystkie chętne dzieci  czekały liczne atrakcje takie jak strefa animacji z malowaniem i rysowaniem, kącik klocków dla maluchów dodatkowo spragnienieni emocji  oraz konkursów z nagrodami mali adepci piłki nożnej mogli  sprawdzić  swoje umiejętności oraz predyspozycje w talentiadzie, której punktem kulminacyjnym było strzelanie do bramki celnościowej .

Tym sportowym akcentem LISKI weszły w nowy sezon rozwijania swoich piłkarskich talentów i pasji, od poniedziałku rozpoczynamy  regularne zajęcia treningowe we wszystkich grupach na które zapraszamy także kolejnych małych piłkarzy i piłkarki  z roczników 2011-2018, szczegóły https://uksmilowka.pl/informacje/dla-rodzica/ .

Foto. www.slzpn.pl