Jest Nam niezmiernie miło Państwa poinformować   że  projekt „Czas na wakacyjną przygodę”   złożony wspólnie z Kuźnią Ustroń  i poddany głosowaniu w Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego uzyskał największe poparcie w głosowaniu uzyskując 3161 głosów.
Dziękujemy całej „RODZINIE LISKÓW ” i każdemu z osobna za każdy oddany głos, za każde punkty poparcia dzięki którym następne wakacje będą dla Naszych wychowanków  niezwykle aktywne, szczególne słowa uznania kierujemy także  do Urzędu Gminy Milówka oraz Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Kamesznicy „PROĆPOK”, które wsparły Naszych wychowanków w głosowaniu angażując rzeszę osób w pomyślny efekt głosowania. Mając na uwadze właściwy rozwój dzieci które w obecnym czasie są najbardziej dotknięte panującą na świecie pandemią, środki uzyskane na ich aktywizację i właściwy rozwój są bezcenne.
DZIĘKUJEMY
UKS LISEK MILÓWKA&KUŹNIA USTROŃ