Już po raz drugi młodzi piłkarze z południowej Polski rywalizują  w wielkim turnieju „TAURON Energetyczny Junior Cup”. W październiku w Krakowie, Wrocławiu i Siemianowicach Śląskich blisko tysiąc zawodników w wieku od 8 do 10 lat walczyć będzie o medale oraz udział w losowaniu nagrody specjalnej. Wielki finał turnieju odbędzie się 14 listopada w TAURON Arenie Kraków.

Pierwszy raz w tym wyjątkowym wydarzeniu brały udział dwa Nasze zespoły , które rywalizowały w Siemianowicach w turniejach rocznika 2010 oraz 2012, co najważniejsze zespół dziesięciolatków okazał się najlepszym zespołem turnieju i wygrał bilet na wielki finał !!!. W sześciu rozegranych spotkaniach LISKI aż pięciokrotnie wygrywały rywalizację i tylko raz zakończyły mecz remisem.

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się także Nasz młodszy zespół, który w czterech rozegranych spotkaniach zanotował dwa zwycięstwa i dwie porażki, jednak bagaż doświadczeń i wrażeń zebrany przez maluchy podczas dzisiejszych zawodów z pewnością zaprocentuje w przyszłości i da jeszcze większą motywację do codziennych treningów.

UKS LISEK MILÓWKA W TURNIEJU TAURON ENERGETYCZNY JUNIOR CUP REPREZENTOWALI:

2010: Wojciech Bury, Dawid Okrzesik, Piotr Bułka, Wiktor Kliś, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Sebastian Słowik

2012: Kacper Gustyn, Piotr Tetłak, Kacper Gołuch, Emil Szczotka, Dawid Zawada, Franek Bieniek, Nikodem Węglarz