Niesamowitego  wyczynu dokonali zawodnicy grupy EKSTRAKLASA którzy w sobotę zwycięstwem 3-1 odniesionym nad zespołem SMS Tychy w ostatniej kolejce sezonu zapewnili sobie mistrzostwo drugiej  lidze wojewódzkiej  tym samym awans do pierwszej ligi.

Początek sezonu nie napawał optymizmem dwie porażki z zespołami z Wilkowic i Ustronia sprawiły że początek ligowych  rozgrywek był dla Nas bardzo trudny jednak z meczu na mecz ciężka praca jaką Nasi zawodnicy wykonywali na codziennych treningach przekładały się na coraz lepsze wyniki w efekcie czego do końca sezonu Liski tylko jeszcze raz schodziły pokonane w pozostałych spotkaniach odnosząc jeden remis oraz dziesięć zwycięstw .

MISTRZOWIE  II LIGI WOJEWÓDZKIEJ : Michał Bryja, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Filip Śleziak, Sebastian Kubas, Kamil Kubas, Michał Matuszny, Mikołaj Mojeścik, Łukasz Brączek, Wojciech Bury, Wojciech Bułka, Dawid Okrzesik, Fabian Kupczak, Hubert Malowiec, Sebastian Słowik, Igor Kuśnierz, Leszek Kamiński, Oskar Olszański, Jakub Piecuch, Jakub Biegun, Wiktor Kliś