Niedzielne turniej o ” Puchar Marszałka Województwa Śląskiego” rozgrywany na Stadionie Śląskim w Chorzowie  na długo zostanie w pamięci  Naszych żaczków  którzy nie tylko mieli okazję zagrać na murawie na której jeszcze nie tak dawno polska reprezentacja zapewniła sobie awans na Mistrzostwa Świata ale także po rozegraniu dwunastu  spotkań zagrali w wielkim finale tych wyjątkowych zawodów.

Turniej prowadzony był w innowacyjnej formule, każde zwycięstwo sprawiało że zespół przechodził o jedno boisko do przodu a porażka powodowała że drużyna cofała się o jedno w tył. Liski do zmagań w których wystąpiły dwadzieścia cztery zespoły wyłonione po  eliminacjach przeprowadzonych w każdym z  podokręgów w województwie śląskim wystartowały z boiska numer „7” jednak już po trzech rozegranych spotkaniach rozpoczęły rywalizację na główne płycie Stadionu Śląskiego i zostały na Nim do ostatniego meczu który był spotkaniem finałowym. W decydującym meczu  o ” Puchar Marszałka Województwa” rywalizowaliśmy z zespołem Rekordu Bielsko Biała i po pasjonującym spotkaniu pełnym zwrotów akcji przegrywamy po dogrywce 6-5, mimo to Naszym małym liskom należą się wielkie słowa uznania za postawę w trakcie całego turnieju.

UKS LISEK MILÓWKA REPREZENTOWALI : Dawid Zawada, Szymon Fiedor, Filip Fiedor, Adam Somerlik, Andrzej Rypień, Stanisław Słowik, Nikodem Węglarz, Ireneusz Węglarz