Po bardzo długiej zimie wracamy na boiska, już większość grup ma za sobą pierwsze zajęcia na powietrzu. Oprócz inauguracyjnych treningów  już w sobotę zmagania ligowe rozpoczyna zespół młodzików. Podobnie jak jesienią poczyniliśmy starania by w rozgrywkach ligowych mogła wystąpić jak największa grupa LISKÓW. Wiosenną nowością będzie start po raz pierwszy w Naszej historii w XI  edycji DAISCHMAN MINIMISTRZOSTWA  które od kwietnia do czerwca odbywać się będą w Tychach , LISKÓW będzie reprezentować dziesięciu zawodników z grupy SERIE A pozostali wspólnie z grupą PREMIER LEAGUE wystąpią w ŻYWIECKIEJ LIDZE ORLIKÓW. W lidze młodzików oprócz meczów II LIGI rywalizować będziemy w III LIDZE OKRĘGOWEJ w której grać  będą zawodnicy z grupy BUNDESLIGA. Na wiosnę swoje rozgrywki będą mieć także zawodnicy z grupy EKSTRAKLASA którzy wezmą udział w ŻYWIECKIEJ  LIDZE ŻACZKÓW. Zmagania  ligowe urozmaicone będą licznymi turniejami, tak więc  w najbliższych miesiącach czeka Nas potężna dawka emocji i niezapomnianych wrażeń.

WIOSENNE ROZGRYWKI

MŁODZIKI

LIGA – II LIGA WOJEWÓDZKA (kwiecień-czerwiec), III LIGA OKRĘGOWA (kwiecień-czerwiec)

TURNIEJE – 23-24.06.2018 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ OLSANY CUP (CZECHY)

ORLIKI

LIGA – II LIGA ORLIKÓW (kwiecień-czerwiec)

TURNIEJE: DAISCHMAN MINIMISTRZOSTWA (kwiecień-czerwiec), LISEK CUP (2.05.2018), SIXTEEN Cup v Hranicích (24.06.2018)

ŻAKI

LIGA – ŻYWIECKA LIGA ŻAKÓW (maj-czerwiec)

turnieje – GILOWICE CUP (24.03.2018), LISEK CUP (2.05.2018), SIXTEEN Cup v Hranicích (16.06.2018)