Po raz pierwszy w historii LISKI wystąpiły w turnieju dla rocznika 2014 rozgrywanym na obiekcie SMS Arena w Tychach . Rywalami Naszych skrzatów były zespoły : Spójni Zebrzydowice, UKS Katowice, APN Tychy, Zagłębie Sosnowiec, Bumerang Wrocław, Sparta Katowice .

Według relacji trenera Piotra oraz Alberta gra lisków była bardzo przebojowa i okraszona została  wieloma przepięknymi bramkami , mamy nadzieję że wkrótce Nasze maluszki będą miały okazję do zdobycia kolejnych cennych doświadczeń.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Agatka Sanetra, Wiktoria Olszańska, Ireneusz Węglarz, Leon Kołodziejczyk, Wiktor Szymczyk, Dominik Kantyka, Dawid Sanetra

Trenerzy: Piotr Sanetra, Albert Wróbel

Zajęcia grupy SUPERLIGA w nadchodącym tygodniu:

  • poniedziałek 15:00-16:00 Orlik Milówka
  • środa 13:00-14:00 Orlik Milówka