Od 1 czerwca zapraszamy wszystkie chętnie dzieci z roczników 2006-2016 do rozpoczęcia piłkarskiej przygody w UKS Lisek Milówka, zajęcia poszczególnych roczników odbywają się na Orlikach w Milówce i Kamesznicy oraz kompleksie sportowym LKS-u Milówka. 

Zapraszamy !!!

Jak zgłosić dziecko  ?

  1. Zarejestruj dziecko w systemie ” Łączy Nas Piłka” , przypisz do klubu UKS „Lisek Milówka , na podany w formularzu numeru telefonu otrzymają Państwo informację o miejscu i terminie pierwszych zajęć.

Instrukcja – https://www.laczynaspilka.pl/program-certyfikacji-pzpn-dla-szkolek-pilkarskich/program-certyfikacji-ostatnie-dni-na-rejestracje-zawodnikow-w-systemie1

* w przypadku dzieci z rocznika 2016 zgłoszenie telefoniczne.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt .

Seweryn Barabasz  – tel. 8812117703

Szymon Węglarz – tel. 667284696