Przed Nami drugi weekend z turniejem MUNDIALITO , prosimy o szczegółowe zapoznanie się z komunikatem organizacyjnym dotyczącym godzin i miejsc zbiórek poszczegulnych drużyn chłopców i dziewczyn.

Ważne inforamcje

KATEGORIA U-10 CHŁOPCÓW

 • Zbiórka zawodników – Piątek 16:30 – LISEK MILÓWKA 1 (Milówka) , 18:30 – LISEK MILÓWKA 2 (Węgierska Górka) Sobota 7:00 LISEK MILÓWKA 1 (Milówka) 7:00 LISEK MILÓWKA 2 (Węgierska Górka), Niedziela – informacja po sobotnich meczach
 • Stroje – meczowe zielone
 • Kadra – LISEK I : Stanisław Słowik, Adam Somerlik, Filip Fiedor, Szymon Fiedor, Nikodem Węglarz, Ireneusz Węglarz, Andrzej Rypień, Dawid Zawada Nikodem Szczotka LISEK II : Antoni Słowik, Dominik Bysko, Wojciech Cieślar,  Samuel Zając, Leon Duraj, Dominik Kwaśny, Kacper Gustyn, Damian Roczyna, Mikołaj Łysień, Dominik Kantyka, Kacper Gołuch
 • Trenerzy – Szymon Węglarz, Seweryn Barabasz
 • Terminarz –https://www.tournify.pl/live/mundialito2013

KATEGORIA U-13 CHŁOPCÓW

 • Zbiórka zawodników – Piątek 18:30 – LISEK MILÓWKA 1 (Milówka) , 16:30 – LISEK MILÓWKA 2 (Węgierska Górka) Sobota 10:15 LISEK MILÓWKA 1 (Milówka) 10:15 LISEK MILÓWKA 2 (Węgierska Górka), Niedziela – informacja po sobotnich meczach
 • Stroje – meczowe zielone
 • Kadra – LISEK I : Michal Bryja, Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Sebastian Slowik, Filip Śleziak, Dawid Okrzesik, Fabian Kupczak, Wojciech Bury, Hubert Malowiec, Wiktor Kliś
 • LISEK II : Karol Śleziak, Emil Szczotka, Dawid Zawada, Lukasz Braczek, Wojciech Bułka, Bartek Pytel, Dawid Szczotka, Igor Kusnierz, Sebastian Kubas, Kamil Kubas, Jakub Biegun, Tymoteusz Waligóra
 • Trenerzy – Szymon Węglarz, Seweryn Barabasz
 • Terminarze – https://www.tournify.pl/live/mundialito2010

KATEGORIA U-11 DZIEWCZYN

 • Zbiórka zawodników – Sobota 13:25 (Milówka)
 • Stroje – niebieskie rozdane przed turniejem
 • Kadra -Maria Mrowiec, Anna Duraj, Izabela Najzer, Maja Antolak, Oliwia Ziółkowkska, Helena Figura, Amelia Żyrek, Natalia Mrózek
 • Trenerzy – Szymon Węglarz, Seweryn Barabasz
 • Terminarze – https://www.tournify.nl/live/mundialito2011dz

KATEGORIA U-14 DZIEWCZYN

 • Zbiórka zawodników – Niedziela 7:25 (Milówka)
 • Stroje – fioletowe
 • Kadra – Lidia Duraj, Wiktoria Bułka, Natalia Szczotka, Magdalena Słowiak, Dominika Malina, Anna Bury, Monika Płowucha, Beata Płowucha, Emilia Kantyka, Emilia Śleziak, Kamila Somerlik, Natalia Somerlik, Aleksandra Bysko, Karolina Krysta, Emilka Biela, Wiktoria Kocoń , Magdalena Giewont, Emilka Biela, Zosia Kąkol
 • Trenerzy – Szymon Węglarz, Seweryn Barabasz
 • Terminarze – https://www.tournify.nl/live/mundialito2009dz

*przed turniejem zawodniczki zostaną podzielone na dwa zespoły 

 

 

Serdecznie zachęcamy rodziców i kibiców do kibicowania LISKOM 🙂