W czwartek zakończony został kolejny etap prac na LISEK ARENA który zakladał montaż 70 metrów  piłkochwytów wzdłuż bocznej lini boiska, oddalonej w niewielkiej odległości od rzeki Soła. Serdecznie dziękujemy Gminie Milówka oraz wszystkim darczyńcom  za wsparcie tej niezbędnej  inwestycji wykonanej przez firmę TRANSNET . Od kilku tygodni  prowadzone są  prace ziemne związane z wyrównywaniem terenu oraz nawożeniem i dosiewem trawy tak by już w dniach 9-11 czerwca w czasie turnieju LISEK CUP IX NOWE OTWARCIE mogliśmy  zaprezentować Państwu boisko w pełnej krasie . 

Kolejną miłą wiadomością która do Nas napłynęła jest informacja że patronat nad Lisek CUP IX – Nowe Otwarcie objęła  FUNDACJA PZU dzięki czemu możemy się spodziewać jeszcze więcej atrakcji podczas najważniejszych dni w historii Naszego klubu. W czasie uroczystego otwarcia 9 czerwca zaplanowaliśmy szereg wydarzeń, pierwszym będzie miedzynarodowy pojedynek Naszej eksportowej drużyny prowadzonej przez trenera Seweryna Barabasza z słowackim  zespołem MSK Namestovo po któym  na murawie zaprezentują się samorządowcy oraz zaproszeni goście których  czeka starcie  z  rodzicami Naszych wychowanków .  Oprócz rywalizacji sportowej w tym dniu odbędzie się GALA LISKÓW podsumowujaca sezon 2022/2023 , dyskotetka dla dzieci którą poprowadzą jak i całe wydarzenie „czarodzieje” turnieju MUNDIALITO Kamil Błoda oraz Łukasz Kozubek  a dla wszystkich  dzieci przygotowana zostanie strefa animacji, pyszny bufet z darmową watą cukrową i popcornem  oraz wiele innych niespodzianek .

W kolejnych dniach czeka Nas turniejowa rywalizacja w 7 kategoriach wiekowych : U-7,U-8,U-9,U-10, U-11 chłopców oraz U-12 i U-14 dziewczyn w których wystąpi blisko 50   zespołów z Polski i Słowacji .

Rocznik: 2016

 1. Lisek Milówka I
 2. Lisek Milówka II
 3. SMS Żywiec
 4. Orzeł Łękawica
 5. Beskid Gilowice

Rocznik: 2015

 1. Lisek Milówka I
 2. Beskid Gilowice
 3. Orawa Młoda Jabłonka
 4. SMS Zywiec
 5. MSK Namestovo (SVK)
 6. Lisek Milówka II

Rocznik: 2014

 1. Liske Milówka I
 2. Lisek Milówka II
 3. Slovan Zabokraky (SVK)
 4. Beskid Gilowice
 5. Orawa Młoda Jabłonka
 6. Stadion Śląski Chorzów
 7. SMS Żywiec
 8. MSK Namestovo (SVK)
 9. MFK Dolny Kubin (SVK)

Rocznik: 2013

 1. Lisek Milówka
 2. SMS Żywiec
 3. Slovan Zabokraky (SVK)
 4. Stadion Śląski Chorzów
 5. MNT Sport Solution
 6. Herkule Kochanowice
 7. MFK Dolny Kubin (SVK)
 8. Świt Cięcina

Rocznik: 2012

 1. Lisek Milówka
 2. Beskid Gilowice
 3. SMS Żywiec
 4. Świt Cięcina
 5. Herkules Kochanowice
 6. MSK Namestovo (SVK)
 7. MNT Sport Solution
 8. MLKS Woźniki

Rocznik: 2009 dziewczyny

 1. Mitech Żywiec I
 2. Mitech Żywiec II
 3. Filkówka Barwałd
 4. MLS Woźniki
 5. AP Daimonts Rogoźnik

Rocznik: 2011 dziewczyny

 1. Mitech Żywiec I
 2. AP Daimonts Rogoźnik
 3. LKS Gardawice
 4. Filkówka Barwałd
 5. MLKS Woźniki

Szczegółowy terminarz turnieju – https://www.tournify.nl/live/lisekcup9

Serdecznie dziękuejmy za każdą złótówkę przekazaną na wsparcie  budowy boiska które w zanczący sposób poprawi efektywność szkolenia wychowanków Naszego klubu.

Jak wesprzeć inwestycję ?

 1. Zakup okazyjnej cegiełki w kwocie 200 zł
 2. Wpłata dowolnej kwoty na konto klubu 62 1240 4881 1111 0010 6200 8045 z dopiskiem ” Boisko dla Lisków”