W środę na obiekcie piłkarskim przy ul Sokoła w Gliwicach odbyła się kolejna już edycja „Akademii Klasy Ekstra” w którym miały przyjemność wystąpić  dziewczyny z grupy MITECH . Zawody  dedykowane są najmłodszym adeptom piłkarskiego rzemiosła,  mają na celu promocje EKSTRAKLASY oraz zachęcenie jak największej grupy dzieci do codziennej aktywności ruchowej. Organizatorami wydarzenia są  Ministerstwo Sportu i Turystyki, Fundacja Ekstraklasy i piłkarskie Akademie klubów Ekstraklasy. 

Dziewczyny w rozgrywkach kategorii U-11  rywalizowały  z zespołami: GKS Katowice, RAP Rybnik, Warty Zawiercie i Concordi Knurów prezentując się we wszystkich spotkaniach fantastycznie w efekcie czego wyjechały z Gliwic z kompletem zwycięstw, okazałym pucharem, medalami oraz  upominkami rzeczowymi które otrzymały  z rąk piłkarzy Piasta Gliwice: Frantiska Placha, Jakuba Holubka i Tomasa Huka .

W turnieju wystąpiły: Anna Duraj, Maja Antolak, Oliwia Ziółkowska, Natalia Mrózek, Maria Mrowiec, Blanka Rybarska, Monika Płowucha, Emilia Kantyka