W piątek w Milówce zainaugurowaliśmy 12 edycję turnieju MUNDIALITO, którą otworzył turniej kategorii żaków w którym wystąpiły dwa Nasze zespoły które pokazały się z bardzo dobrej strony a jedna z Nich okazała się najlepszą drużyną zawodów.

Zmagania w których uczestniczyło sześć zespołów ( Lisek Milówka I, Lisek Milówka II, Futsal Węgierska Górka, GLKS Wilkowice, Kuźnia Ustroń, SMS Żywiec) stały na bardzo wysokim poziomie i dostarczyły mnóstwo emocji , Nasz pierwszy zespół w kapitalnym stylu odniósł komplet zwycięstw dzięki czemu został najlepszą drużyną  w turnieju natomiast drugi zespół swoją swoją ambitną postawą sprawił że ręce same składały się do oklasków. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Andrzej Rypień, gratulujemy wszystkim LISKOM  świetnej postawy i życzymy kolejnych sukcesów .

UKS LISEK MILÓWKA W TURNIEJU KAT. U-9 REPREZENTOWALI : Nikodem Polak, Adrian Polak, Wojciech Talik, Jakub Talik, Karol Śleziak, Daniel Duraj, Szymon Fiedor, Franek Motyka, Wojciech Motyka, Stasiu Knapek, Maria Mrowiec, Natalia Mrózek, Andrzej Rypień, Adam Somerlik, Filip Fiedor, Stasiu Słowik, Nikodem Węglarz