W sobotę i niedzielę Liski zawitały  do  pięknej  słowackiej miejscowości  Stankovany  gdzie uczestniczyły w międzynarodowym turnieju „Kralovany Cup ” w czterech kategoriach  wiekowych U-11, U-10 , U-9 oraz U-8. Rywalizacja na fantastycznie przygotowanych boiskach, w pięknej scenerii i toczona w ogromnym upale  stała na bardzo wysokim poziomie a Nasze zespoły okazały się najlepsze aż w trzech z Nich.

Kategoria U-8

Zawodnicy w tej kategorii rywalizowali na boisku z bandami, na którym słowackie dzieci w zimie grają w hokeja , przez co gra praktycznie nie była przerywana i wymagała od maluszków nie lada wysiłku.  Z nowym wyzwaniem liski  poradziły sobie fantastycznie wygrywając rywalizację  w stawce sześciu  zespołów : MFK Rużenberok, Vranov, Stankovicka, Junior Saca, FC Vrutky.

UKS Lisek Milówka reprezentowali  : Wojciech Cieślar, Dominik Matuszek, Marysia Mrowiec, Stasiu Słowik, Nikodem Węglarz, Nikodem Szczotka, Ireneusz Węglarz

Kategoria U-9

Po raz pierwszy zespół żaczków wystąpił w turnieju pod wodzą trenera Seweryna Barabasza który od tego sezonu będzie miał przyjemność prowadzić grupę w tej kategorii wiekowej , jego podopieczni zaprezentowali się z bardzo dobrej strony kończąc zmagania na siódmym miejscu, warto dodać że dla większości zawodników były to pierwsze wyjazdowe zawody i to od razu międzynarodowe.

UKS Lisek Milówka reprezentowali: Adrian  Polak, Nikodem Polak, Emil Sszczotka, Dawid Zawada, Kacper Gołuch, Piotr Tetłak

Kategoria U-10

W rywalizacji tej kategorii wiekowej uczestniczyło aż czternaście  zespołów które zostały podzielone na dwie grupy. Nasi zawodnicy w fantastycznym stylu wygrali wszystkie spotkania w grupie oraz mecz półfinałowy z RBK Rużenberok . Niesamowitych emocji dostarczył Nam mecz finałowy z MFK Nove Zamky w którym to na dwie minuty przed końcem prowadziliśmy dwoma bramkami zdobytymi przez Aleksandrę  Bysko , niestety chwila dekoncentracji sprawiła że   w ostatnich chwilach meczu przeciwnik doprowadza do wyrównania  i o zwycięstwie w zmaganiach zadecydowały rzuty karne w których do poznania zwycięzcy potrzebnych było rozegranie  aż dziesięciu  serii , tą wielką próbę nerwów wygrywają Liski odnosząc dzięki temu zwycięstwo w turnieju.

UKS Lisek Milówka reprezentowali : Ola Bysko , Wiktoria Bułka, Leszek Kamiński, Sebastian Słowik, Piotr Bułka, Filip Śleziak, Maks Fiedor, Hubert Malowiec

Kategoria U-11

W niedzielę w Stankovanach rywalizowali zawodnicy z grupy Ekstraklasa i podobnie jak dzień wcześniej  zmagania dostarczyły Nam wszystkim ogromnych emocji . Liski rywalizację w grupie kończą na drugim miejscu wygrywając pięć spotkań i jedno remisują z Piłkarską Akademią Marka Hamsika w której występował syn najwybitniejszego słowackiego piłkarza. W meczu połfinałowym Nasi zawodnicy pokonują MFK Nowe Zamki a w finale po pełnym zwrotów akcji meczu  zakończonym rezultatem 3-3  wygrywają  po serii rzutów karnych z zespołem Fomat Martin.

UKS Lisek Milówka reprezentowali: Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Sebastian Słowik, Potr Bułka, Wiktoria Bułka,  Filip Śleziak, Kuba Tyrlik,Michał Bryja, Wojciech Bury