W czwartek zawodniczki Naszego partnerskiego klubu  Mitechu Żywiec z kategorii wiekowej U-10 wzięły udział w FINAŁACH WOJEWÓDZKICH TURNIEJU Z „PODWÓRKA NA STADION” , warto podkreślić że wśród dziewczyn które wystąpiły w turnieju aż siedem na co dzień trenuje z Liskami (Zosia Kąkol, Ola Kliś, Ola Bysko, Lidka Duraj, Emilka Banaś, Kinga Blaut) . Rozgrywki odbyły  się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, magiczna sceneria rozgrywek i możliwość rywalizacji w tak wyjątkowym dla Polskiego sportu miejscu sprawiła że zawodniczki biorące udział w zmaganiach mogły czuć się wyjątkowo. Młode piłkarki Mitechu  w meczach grupowych pokonały zespoły UKS Pawłów 4-0 oraz SP Kotulin 14-0 dzięki czemu zajęły pierwsze miejsce w grupie. W ćwierćfinale zanotowały kolejny popis strzelecki pokonując SP Dobieszowice 12-1 następnie w półfinale mierzyły się z faworyzowanym zespołem KKS Katowice z którym dziewczyny przegrały 0-3, jednak styl oraz wielkie serce do gry które,pokazały w tym meczu zasługuje na wielkie słowa uznania. W finale pocieszenia po raz kolejny młode piłkarki Mitechu mierzyły się z dziewczynami z Pawłowa, pokonując rywalki 8-0. Cieszymy się że po Patrycji Biegun, Mai Stopce, Żanecie Zeman, Bożence Kurowskiej, Emilce Walkosz rośnie Nam  kolejne pokolenie  utalentowanych piłkarek.

Serdeczne zachęcamy wszystkie dziewczyny do rozpoczęcia regularnych zajęć z piłki nożnej , oprócz możliwości regularnych treningów  z Liskami we wtorki w Milówce oraz w poniedziałki w Żywcu odbywają się dodatkowe zajęcia  klubu Mitech dla dziewczyn na które zapraszamy.

PLAN TRENINGÓW DZIEWCZYN

Poniedziałek 15:30  – Orlik Żywiec Sporysz – roczniki  2007/2008

Wtorek 17:00 – Orlik Milówka – roczniki 2007-2010

Wtorek 18:00 – Orlik Milówka – roczniki 2005-2006