W sobotę na obiektach TS Soła Żywiec odbył się jubileusz 20-lecia Naszego partenerskiego klubu TS Mitech Żywiec podczas którego odbyły się turniej piłki nożnej dziwieczyn kategorii U-12 oraz U-14 w których triumfowały zawodniczki Mitechu.

W zmaganiach młodszej kategorii wystąpiło sześć zespołów : Mitech Żywiec, Tygryski Świetochłowice, LKS Gardawice, Wisła Kraków, Górnik Zabarze oraz Bronowianka Kraków. Zawody rozgrywane w systemie „każdy z każdym” dostarczyły mnóstwo emocji i stały na bardzo wysokim poziomie. Podopieczne trenera Łukasza Mrózka okazały się bezkonkurencyjne, kończąc rywalizację bez żadnej porażki. Drugie miejse w turnieju zajął zespół LKS Gardawice a na trzecim miejscu zmagania ukońćzyła Wisła Kraków, tytuł MVP turnieju przypadł zawodniczce  Mitechu , Annie Duraj.

Do rywalizacji w turnieju kategorii wiekowej U-14 przystąpiło pięć zespołów : Mitech Żywiec, Wisłą Brzeźnica, ROW Rybnik, Wisła Kraków i Górnik Zabrze które podobnie jak w przypadku młodszych koleżanek dostarczyły licznie zgromadzonym widzom mnóstwo emocji. Zawody zakończyły się zwycięstwem gospodyń, na drugim mijesu turniej ukończyły piłkarki Wisły Brzeźnica a trzecim ROW-u Rybnik.  Tytuł MVP turnieju trafi do zawodniczki  Mitechu Karoliny Krysta . Uczestnikczki turnieju dekorowała Kinga Szemik , Reprezentantka Polski, wychowanka Mitechu Żywiec obecnie zawodniczka francuskiego zespołu Stade Reims.