Dziś po raz kolejny część naszych podopiecznych z grupy Ekstraklasa pokazała swoje umiejętności w żywieckiej lidze żaków. Poziom dzisiejszych meczy mógł się dla osób oglądających bardzo podobać. Nasze Liski mimo słabszych warunków fizycznych pokazały się z niezłej strony. Były lepsze momenty jak ostatni mecz z United Żywiec, gdy każdy nasz zawodnik dawał siebie 100 % i to było bardzo widoczne. Ręce po niektórych akcjach same składały się do braw, ale były też momenty przestoju jak mecz z SMS Żywiec, gdy nasze zaangażowanie nie było, takie jakie być powinno i rzucało się to w oczy. Reasumując, jeżeli cała drużyna będzie podchodzić z należytym nastawieniem i uśmiechem na twarzy do treningów i meczy może robić wielkie rzeczy.

Kadra :
Michał Bryja,Jakub Biegun, Kinga Blaut, Sebastian Słowik, Hubert Pielichowski, Franciszek Czaniecki, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Kamil Chowaniec

I kolejka :
Lisek Milówka 2-2 Orzeł Łękawica
Lisek Milówka 1-5 SMS Żywiec
Lisek Milówka 5-2 United Żywiec