Zawodnicy La Liga w sobotnie piękne słoneczne przedpołudnie rozegrali swój ostatni mecz sparingowy przed rozpoczęciem rozgrywek. Rywalem Lisków byli trampkarze starsi UKS Maksymilian Cisiec. Mecz mógł się podobać a u Lisków było widać duże zaangażowanie i chęć do gry. Nie ustrzegliśmy się kilku błędów, lecz ostatecznie sparing należy zaliczyć do udanych.

Dziękujemy zarządowi UKS Maksymilian Cisiec za możliwość rozegrania sparingu a także rozgrywania meczy w charakterze gospodarza na boisku w Ciścu w rundzie wiosennej.

Już dziś zapraszamy na obiekt w Ciścu przy ul.Sportowej na pierwszy mecz wiosenny Lisków, który odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godzinie 10:00 a przeciwnikiem będzie Magura Bystra.

Do boju Liski 🙂