Poniedziałek – LIGA ORLIKÓW gr.I

SMS Żywiec – Lisek Milówka

Zbiórka 15:40 Orlik Milówka

Kadra : Hubert Malowiec, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Jakub Tyrlik, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Michał Bryja, Bartłomiej Sobel, Kamil Chowaniec

Poniedziałek – LIGA MŁODZIKÓW

Lisek Milówka – Mitech Żywiec

Zbiórka 15:30

Kadra: cała grupa SERIE A + Wojciech Giewont

Środa – LIGA ŻAKÓW gr.I

SMS Żywiec – Lisek Milówka

Zbiórka 15:20 Orlik Milówka

Kadra : Hubert Malowiec, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Leszek Kamiński, Dawid Zawada, Filip Śleziak, Igor Kuśnierz, Franek Bieniek

Czwartek – TURNIEJ TYMBARKA

Kategoria U-12 (roczniki 2008/2009)

Zbiórka : 15:40

Kadra : Lidia Duraj*, Wiktoria Bułka*, Kinga Kos*, Dominika Malina*, Amelia Tomala, Zuzia Bułka, Karolina Szpak, Martyna Kliś

Kategoria U-10 (roczniki 2010/2011)

Zbiórka : 17:10

Kadra : Zosia Kąkol, Zosia Loranc*, Ola Kliś*, Ola Bysko*, Kinga Blaut, Beata Płowucha, Roksana Caputa, Magda Giewont*, Anna Winglarek*

*Brak deklaracji (prosimy donieść na turniej)

Lisek Milówka – Forteca Świerklany

Zbiórka : 9:00 LKS Milówka

Kadra : podana na czwartkowym treningu

Na każdy mecz zabieramy:

• Kompletny strój meczowy
  • Dokument ze zdjęciem
  • Ochraniacze
  • Butelkę wody
  • Klubowe bluzy

KOMUNIKATY !!!

1. W czwartek związku z eliminacjami powiatowymi turnieju Tymbarka zajęcia grupy BUNDESLIGA odbędą się na boisku sztucznym kompleksu sportowego LKS-u Milówka.
  2. W przyszłym tygodniu prosimy o złożenie trenerom deklaracji na wakacyjny obóz, zaliczkę w wysokości 200 zł  należy wpłacić początkiem listopada podczas spotkania organizacyjnego UKS LISEK MILÓWKA (dokładny termin i miejsce podane wkrótce)
  3. W sobotę odbędą się gry wewnętrzne poprzedzone sesją zdjęciową do kalendarza, obecność zawodników w kompletnych strojach meczowych jest obowiązkowa (min. 5 minut przed rozpoczęciem sparingu)

godz.10:15 EKSTRAKLASA & PREMIER LEAGUE

godz.11:45 BUNDESLIGA & MITECH