Poniedziałek – LIGA ORLIKÓW gr.I

BSPN Żywiec 2-20 Lisek Milówka

bramki : Wojciech Bury x8, Szczepan Wojtas x6, Filip Wojtas x2, Jakub Tyrlik, Oskar Olszański, Sebastian Słowik, Bartłomiej Sobel

skład : Dawid Okrzesik, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Wiktor Kliś, Sebastian Słowik, Jakub Tyrlik, Hubert Malowiec, Bartłomiej Sobel, Oskar Olszański

komentarz : Szymon Węglarz „W dzisiejszym spotkaniu popisaliśmy się świetną skutecznością  mimo tego  że spotkaniu towarzyszył bardzo silny wiatr , który utrudniał znacząco grę . Brawa dla drużyny z Żywca za ambitną grę do końca meczu mimo bardzo niekorzystnego wyniku”

Poniedziałek  –  III LIGA MŁODZIKÓW 

Orlik Rajcza 4-5 Lisek Milówka

bramki:  Antoni Warzecha x2, Jakub Motyka x3

skład: Alan Krakowski, Szymon Jędrzkiewicz, Kacper Pala, Antek Warzecha,  Filip Słowik, Igor Hankus, Miłosz Motyka, Mikołaj Sypuła, Jakub Motyka, Arek Tetłak, Bartek Baszuk.

Komentarz: Rafał Błażyczek „Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu pokazała, że to nad czym pracujemy od kilku tygodni na treningach ma przełożenie na warunki meczowe. W meczu prowadziliśmy już 4:0 i marnowaliśmy kolejne okazje. Natomiast przeciwnik odpowiadał próbami strzałów z dystansu a jeden „centro-strzał” wpadł do bramki obok zaskoczonego bramkarza, d.o przerwy 4:1. Druga połowa obfitowała w straty i kolejne zmarnowane 100% sytuacje po naszej stronie. Zawodnicy próbowali robić rzeczy, które nie wychodzą im nawet na treningach co kończyło się mnóstwem strat. Ale tak to już jest w piłce młodzieżowej, że kiedy prowadzi się różnicą kilku bramek to różne dziwne pomysły przychodzą do głowy i ciężko o odpowiednie podejście. Z drugiej strony dzięki naszej słabszej postawie, przeciwnik wykorzystał swoje szanse i mecz stał się bardziej wyrównany a emocje były do ostatniego gwizdka sędziego.”

Środa – LIGA ŻAKÓW  gr.I

United Żywiec 6-6 Lisek Milówka

bramki:   Sebastian Słowik x2,  Piotrek Bułka x2, Dawid Zawada, Filip Śleziak

skład: Hubert Malowiec, Tobiasz Wolny, Filip Śleziak, Dawid Zawada, Emil Szczotka, Piotr Bułka, Sebastian Słowik

Komentarz: Szymon Węglarz „Z postawy lisków w dzisiejszym meczu możemy być dumni , do zwycięstwa zabrakło bardzo niewiele. Brawa dla obu  zespołów za stworzenie kapitalnego widowiska”

Czwartek – LIGA ORLIKÓW  gr.III

Mitech Żywiec 0 –  11 FA Żywiec

skład: Alekandra Kliś, Zosia Kąkol, Ola Bysko, Magda Giewont,, Kinga Blaut, Wiktoria Bułka, Zosia Loranc, Beata Płowucha, Anna Winglarek, Dominika Malina, Lidia Duraj, Martyna Kliś, Amelia Tomala

Komentarz: Szymon Węglarz ” Dziewczyny zagrały najlepsze spotkanie w sezonie mimo traconych bramek grały ambitnie do samego końca  starając się o bramkę honorową, jednak bramkarz zespołu z Żywca w dzisiejszym spotkaniu bronił fantastycznie.”

Sobota – II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH

Podbeskidzie Bielsko Biała 8 -0 Lisek Milówka

 

skład: B.Wędzel, J.Kubas, K.Maślanka, P.Blaut, K.Pala, M.Słowik, K.Węglarz, K.Szpak, J.Kubica, A,.Krakowski, W.Wojtas, I.Hankus, K.Zawada, Sz.jędrzkiewicz, F.Słowik

komentarz: Seweryn Barabasz”Jeden ze słabszych meczy w Naszym wykonaniu. Byliśmy tłem dziś dla bardzo dobrze grającego przeciwnika. Bramki stracone na początku meczu ewidentnie podcięły Nam skrzydła. Trzeba wyciągnąć wnioski i jeszcze solidniej trenować. ”

Niedziela – LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH

Lukam Skoczów 3 – 2 Lisek Milówka

bramki : Szczepan Wojtas x2

skład : Hubert Malowiec, Michał Bryja, Dawid Okrzesik, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Wiktor Kliś, Filip Śleziak

Komentarz : Miłosz Węglarz : „Mecz na bardzo fajnym poziomie, w naszej drużynie szwankowało wyprowadzenie piłki od tyłu co na pewno jest na minus. Tylko mecz z takimi przeciwnikami i na takim poziomie, będą naszych Lisków rozwijały. Głowy do góry i od poniedziałku znowu wytężona praca, połączona z dobrą zabawą.”