LIGA ŻAKÓW gr II „ŻYWIEC” Lipowa, 17.04

SKRZYCZNE LIPOWA 10 – 11 LISEK MILÓWKA 

bramki: F.Śleziak x5, S.Słowik x3, O.Olszański x2, B.Pytel

skład: Dawid Okrzesik, Sebastian Słowik, Filip Śleziak, Mikołaj Kubas, Mikołaj Kubaszczyk, Bartek Pytel, Oskar Olszański, Leszek Kamiński

Komentarz trenera po meczu:

Szymon Węglarz: ” Super początek , jednak wraz z każdą upływającą minutą meczu Nasi zawodnicy skupili się na doskonaleniu swoich indywidualnych umiejętności przez co strzelanie bramek bardzo ambitnej drużynie z Lipowej nie było łatwą sprawą , dla Lisków z pewnością ten mecz był kolejnym cennym doświadczeniem”

 

LIGA ORLIKÓW gr. II „ŻYWIEC” Żywiec, 18.04

SMS ŻYWIEC II 1-16 LISEK MILÓWKA

bramki: M.Motyka x5, M.Sypuła x4 , Sz.Wojtas x3, J.Motyka x2, A.Tetłak

skład: Dawid Słowik, Filip Słowik, Kacper Pala, Kuba Motyka, Miłosz Motyka, Arek Tetłak, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Mikołaj Sypuła, Alan Krakowski

Komentarz trenera po meczu:

Szymon Węglarz: „W zamian za przepadający w „Wielki Piątek” trening, zawodnicy z rocznika 2008 (Serie A) wsparci Szczepanem i Filipem Wojtas  rozegrali mecz w lidze Orlików z drugim zespołem SMS-u Żywiec, można powiedzieć że był to  konstruktywny trening strzelecki. Brawa dla chłopaków z Żywca za ambitną grę do końca meczu.

LIGA MŁODZIKÓW gr. IV”ŻYWIEC” Cisiec 15.04

LISEK MILÓWKA 13-0 MAGÓRKA CZERNICHÓW

skład: Alan Krakowski, Kacper Pala, Dawid Słowik, Filip Słowik, Igor Hankus, Bartek Baszuk, Miłosz Motyka, Kuba Motyka, Piotr Worek, Antoni Warzecha, Mikołaj Drożdz

Komentarz trenera po meczu:

Rafał Błażyczek : „Pierwszy w tym roku kontakt z boiskiem trawiastym a zarazem mecz ligowy zaliczyła grupa Serie A. Sprawdzian tego, jak chłopcy pracują i czego nauczyli się w ostatnim czasie wypadł pozytywnie. Zawodnicy zaczynają rozumieć, że gra zespołowa i wzajemne wsparcie czy to w ataku czy w obronie przynosi dobre efekty. Dzisiaj nasz przeciwnik pomimo ambitnej gry nie zdołał zdobyć bramki natomiast my strzeliliśmy ich 13. Nie zdołałem policzyć wszystkich strzelców ale na pewno każdy zdobył gola lub zaliczył podanie kluczowe. Bramkarze nie mieli dużo pracy, ale obronili wszystkie strzały jakie oddali przeciwnicy”