Poniedziałek – LIGA ORLIKÓW gr.I

Lisek Milówka 5-6 SMS  Żywiec 

bramki : Filip Wojtas, Szczepan Wojtas, Kamiil Chowaniec, Jakub Tyrlik, Wojciech Bury

skład : Dawid Okrzesik, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Wiktor Kliś, Sebastian Słowik, Jakub Tyrlik, Paweł Babicki, Kamil Chowaniec, Sebastian Słowik

komentarz : Szymon Węglarz ” W starciu z najmocniejszą drużyną ligi LISKI były o krok od sprawienia sensacji, decydujące o losach meczu bramki straciliśmy w ostatniej minucie meczu , jednak postawa zawodników w dzisiejszym spotkaniu oraz zaangażowanie było budujące, oby tak dalej !!!”

Poniedziałek  – III LIGA MŁODZIKÓW

Magórka Czernichów 0-12 Lisek Milówka 

bramki:  Jakub Motyka x6, Filip Słowik x2, Antek Warzecha x2, Kacper Pala x1 , Mikołaj Sypuła

skład : Alan Krakowski, Szymon Jędrzkiewicz, Kacper Pala, Antek Warzecha,  Filip Słowik, Igor Hankus, Miłosz Motyka, Mikołaj Sypuła, Jakub Motyka, Arek Tetłak, Bartek Baszuk.

Komentarz: Rafał Błażyczek „Dzisiaj relacja wyjątkowo długa bo było kilka powodów aby takową przeprowadzić.
Tak się złożyło, że w dniu swoich urodzin Mikołaj Sypuła zrobił sobie prezent i zdobył jedną z bramek w wyjazdowym meczu. Przesyłamy życzenia 100 lat i 100 bramek ligowych od trenera i kolegów z drużyny.
Na wyróżnienie zasługuje wyjątkowo aktywny w dzisiejszym spotkaniu Jakub Motyka, który zdobył 6 bramek i zanotował 4 asysty.W drugiej połowie bardzo dobre prostopadłe podanie od Kuby wykorzystał Jasiu Witos, który strzelił swojego pierwszego historycznego gola w barwach UKS LISEK MILÓWKA. Po raz kolejny Kacper Pala udowodnił, że współczesny obrońca nie tylko skutecznie broni dostępu do własnej bramki, ale kiedy drużynie nie idzie potrafi także strzelać. Kapi otworzył wynik dzisiejszego spotkania. Kliku zawodników zostało również „wyrzuconych” ze strefy komfortu grania na „swoich” ulubionych pozycjach, ale ambitnie walczyli z nowymi wyzwaniami.”

Środa – LIGA ŻAKÓW gr.I

Lisek Milówka 10-3 Orlik Rajcza

bramki:  Sebastian Słowik x5, Piotr Bułka x4, Franek Bieniek

skład: Hubert Malowiec, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Emil Szczotka, Leszek Kamiński, Franek Bieniek, Filip Śleizak, Dawid Zawada

Komentarz: Szymon Węglarz ” Fajny mecz w Naszym wykonaniu ,najlepszy z wszystkich do tej pory rozegrany w Lidze Żaków. Bardzo cieszy pierwsza bramka zdobyta w rozgrywkach ligowych  przez Franka Bienka rocznik 2012″

Czwartek – LIGA ORLIKÓW  gr.III

MITECH ŻYWIEC 3-18 MAGÓRKA CZERNICHÓW

bramki:  Zosia Loranc, Ola Bysko, Lidia Duraj

skład: Zosia Kąkol, Ola Bysko, Magda Giewont,, Kinga Blaut, Lidia Duraj, Wiktoria Bułka, Zosia Loranc, Kinga Kos, Amelia Tomala, Beata Płowucha, Anna Winglarek, Dominika Malina

Komentarz: Szymon Węglarz ” Dziewczyny robią co tylko mogą , serca i zaangażowania w grę nie można im odmówić . W  starciu z chłopakami brakuje jednak troszkę siły fizycznej co rzutuje na wyniki ale widać że na Naszych oczach powstaje coś wyjątkowo co będzie stanowiło siłę piłki kobiecej nie tylko w Naszym regionie. Projekt który realizujemy wspólnie z  Mitechem Żywiec z pewnością przyniesie Nam w przyszłości  jeszcze wiele radości a  dziewczyną stwarza  możliwość sportowego rozwoju”

Sobota – LIGA ORLIKÓW  MŁODSZYCH

LISEK MILÓWKA 13-5 SMS ŻYWIEC

bramki: Michał Bryja x3, Wojciech Bury x4, Piotr Bułka x2, Sebastian Słowik x2, Szczepan Wojtas x2

skład: Mikołaj Mojeścik, Łukasz Brączek, Michał Bryja, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Sebastian Słowik, Piotr Bułka, Wojciech Bury, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś

Komentarz: Szymon Węglarz ” Chłopaki  w tym sezonie rozegrali już kilka lepszych spotkań, brakowało odpowiedniej intensywności w grze przez co w Naszych poczynaniach było dziś widać bardzo dużo chaosu  ”

Sobota – II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH

LISEK MILÓWKA – GKS JASTRZĘBIE 0:6

skład: B.Wędzel, J.Kubas, K.Maślanka, P.Blaut, K.Pala, M.Słowik, K.Węglarz, K.Szpak, J.Kubica, M.Byrtus, J.Motyka, I.Hankus, K.Zawada, Sz.jędrzkiewicz, F.Słowik

komentarz: Seweryn Barabasz”Mimo porażki chciałbym pochwalić chłopaków za ich postawę. Przeciwko czołowej drużynie 2 ligi zaprezentowaliśmy odważny futbol. Z meczu na mecz Nasza gra wygląda lepiej, a mecze z takimi przeciwnikami jak dziś to świetna okazja do nauki i podnoszenia swoich piłkarskich umiejętności.

Sobota – LIGA SKRZATA

 Z udziałem drużyn : LISEK MILÓWKA, MAGÓRKA CZERNICHÓW , UNITED ŻYWIED

skład: Nikodem Caputa, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Wojtek Cieślar, Filip Fiedor, Stasiu Słowik

komentarz: Szymon Węglarz ” Nasze maluszki zaprezentowały się w inauguracyjnym turnieju LIGI SKRZATÓW z bardzo dobrej strony . Niesamowite zaangażowanie w grę , wiele zdobytych bramek pięknych bramek z pewnością doda im jeszcze więcej zapału do codziennego treningu”