LIGA ORLIKÓW gr.I

Lisek Milówka  4 – 3 Orlik Rajcza

Bramki: Szczepan Wojtas x3, Sebastian Słowik

Składa : Hubert Malowiec, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Jakub Tyrlik, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Michał Bryja, Bartłomiej Sobel, Paweł Babicki, Sebastian Słowik

Komentarz trenera Szymon Węglarz” Do 50 minuty graliśmy świetny mecz , jednak w końcówce spotkania  chwila dekoncentracji kosztowała Nas utratę niepotrzebnych 3 bramek , w najbliższy poniedziałek czeka Nas już ostatnie spotkanie ligowe tej jesieni z drużyną z Pietrzykowic ”

III LIGA MŁODZIKÓW

Bory Pietrzykowice 0  – 6 Lisek Milówka

Bramki: Antek Warzecha x2, Igor Hankus x2, Mikołaj Sypuła x1, Alan Krakowski x1

Skład :

Komentarz trenera Rafał Błażyczek „Pomimo, że strzeliliśmy sześć bramek to trzeba powiedzieć, że w tym meczu brakowało skuteczności a najlepiej graliśmy przede wszystkim w obronie. Zawodnicy pokazali jednak, że poprzedni mecz był tylko słabszą dyspozycją dnia i dzisiaj zagrali zdecydowanie lepiej pod każdym względem. Docenić trzeba także wysiłek, który zawodnicy włożyli w każdy mecz tego sezonu niezależnie wyniku. Dzięki temu wygraliśmy ligę i będziemy rozgrywać dwa dodatkowe mecze barażowe z mistrzem podokręgu skoczowskiego.”

LIGA ŻAKÓW gr.I

Lisek Milówka 8 – 1 Orlik Rajcza

Bramki: Piotr Bułka x4, Antoni Warzecha, Emil Szczotka, Sebastian Słowik, Filip Śleziak

Skład : Hubert Malowiec, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Leszek Kamiński, Dawid Zawada, Filip Śleziak, Igor Kuśnierz, Emil Szczotka, Antoni Tomiczek, Tobiasz Wolny

Komentarz trenera Szymon Węglarz ” Do indywidualnych umiejętności żaczki dołożyły w dzisiejszym spotkaniu umiejętności zespołowe co przełożyło się na pokaźną liczbę bramek oraz na bardzo dobrą grę Naszego zespołu przez większą część trwania meczu. Bardzo cieszymy się z premierowej bramki Emila Szczotki który jako trzeci zawodnik z rocznika 2012 po Franku Bienku i Dawidzie Zawada zdobył bramkę w swoim premierowym sezonie w lidze żaków”

II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY

Naprzód Rydułtowy 1- 6 Lisek Milówka

bramki: W. Wojtas x2, K.Szpak x2, J.Motyka x2

Skład : B.Wędzel, J.Kubas, P.Blaut, K.Pala, M.Słowik, K.Węglarz, K.Szpak,  M.Byrtus, W.Wojtas, K.Zawada, Sz.jędrzkiewicz, F.Słowik, J.Motyka, A.Krakowski, J.Kubica

Komentarz trenera : Seweryn Barabasz: „Bardzo dobry mecz w Naszym wykonaniu. Mimo okazalego wyniku mogliśmy strzelić jeszcze kilka bramek. Widać że wykonywana praca na treningach przynosi efekty. Oby tak dalej. Brawo dla Drużyny „