Poniedziałek – LIGA ORLIKÓW gr.I

Lisek Milówka 14-5 Bory Pietrzykowice

bramki : Jakub Tyrlik, Szczepan Wojtas x5, Filip Wojtas x2, Wojciech Bury x2, Michał Bryja, Sebastian Słowik, Piotrek Bułka x2

skład : Dawid Okrzesik, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Wiktor Kliś, Sebastian Słowik, Jakub Tyrlik, Hubert Malowiec, Piotr Bułka, Bartłomiej Sobel, Michał Bryja

komentarz : Szymon Węglarz „Solidny mecz w wykonaniu Lisków przeciwko rosłej drużynie z Pietrzykowic, która ambitnie walczyła do końca spotkania ”

Środa – LIGA ŻAKÓW gr.I

Lisek Milówka 6-3 Beskid Gilowice

bramki:  Piotr Bułka x3, Franek Bieniek, Antoni Tomiczek, Igor Kuśnierz

skład: Hubert Malowiec, Piotr Bułka, Emil Szczotka, Leszek Kamiński, Franek Bieniek, Filip Śleziak, Igor Kuśnierz, Antoni Tomiczek, Mikołaj Sołtysek, Tobiasz Wolny

Komentarz: Szymon Węglarz ” To było pierwsze spotkanie od niepamiętnych czasów w lidze żaków w którym nie wystąpił Sebastian Słowik, odnalezienie się w nowej rzeczywistości zajęło liskom troszkę czasu ale z każdą minutą gra wyglądała coraz lepiej i ostatecznie po bardzo wyrównanym spotkaniu zwyciężyliśmy 6-3.

Czwartek – LIGA ORLIKÓW  gr.III

SMS Żywiec 13-1 Mitech  Żywiec

bramki:   Lidia Duraj

skład: Zosia Kąkol, Ola Bysko, Magda Giewont,, Kinga Blaut, Lidia Duraj, Wiktoria Bułka, Zosia Loranc,  Amelia Tomala, Beata Płowucha, Anna Winglarek, Dominika Malina, Martyna Kliś, Aleksandra Kliś

Komentarz: Szymon Węglarz ” Bardzo dobra druga połowa spotkania w wykonaniu dziewczyn, szkoda  że mimo momentami heroicznej postawy Naszych zawodniczek tracimy znów tak dużo bramek z których większa część niestety pada po Naszych prostych błędach,  z grze  różnica nie jest  aż  tak widoczna jak wskazują na to wyniki spotkań.”

Czwartek – LIGA ORLIKÓW  MŁODSZYCH

Lisek Milówka 16-2 Smerfiki Łodygowice

bramki: Michał Bryja x3, Wojciech Bury x4, Piotr Bułka x2, Szczepan Wojtas x4, Filip Wojtas 2, Bartłomiej Pytel

skład: Mikołaj Mojeścik, Łukasz Brączek, Michał Bryja, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Piotr Bułka, Wojciech Bury, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Bartłomiej Pytel

Komentarz: Seweryn Barabasz ” Byliśmy świadkami bardzo fajnego meczu, cieszy skuteczna i ładna gra Naszego zespołu  ”

Sobota – II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH

ROW Rybnik 3 – 0  Lisek Milówka

skład: B.Wędzel, J.Kubas, K.Maślanka, P.Blaut, K.Pala, M.Słowik, K.Węglarz, K.Szpak, J.Kubica, M.Byrtus, J.Motyka, I.Hankus, K.Zawada, Sz.jędrzkiewicz, F.Słowik

komentarz: Seweryn Barabasz”Kolejna nauka dla Naszych zawodników z bardzo mocnym rywalem z Rybnika. Do 60 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis, dzięki bardzo dobrej postawie defensywy i fantastycznym interwencjom Błażeja Wędzla, który zasłużył na miano „Man of the Match”. Brawo dla Drużyny za zostawienie mnóstwo serca na boisku. Przeciwnik dziś był lepszy, natomiast takie zaangażowanie w mecz Naszych zawodników z pewnością zaprocentuje w przyszłości.”

Piątek – LIGA ORLIKÓW gr.I

Orlik Milówka 7-8 Lisek Milówka

bramki : Jakub Tyrlik, Szczepan Wojtas x3, Filip Wojtas x2, Wojciech Bury Piotrek Bułka, Filip Śleziak

skład : Dawid Okrzesik, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Wiktor Kliś, Sebastian Słowik, Jakub Tyrlik, Hubert Malowiec, Piotr Bułka, Filip Śleziak

komentarz : Szymon Węglarz ” Chłopcy  zagrali dobre zawody  tylko po zdobytych bramkach w Naszej defensywie pojawiało się spore rozluźnienie co przeciwnik znakomicie wykorzystywał  doprowadzając przez  to  do niepotrzebnej nerwowej końcówki, bardzo cieszymy się z coraz lepszej dyspozycji w bramce Huberta Malowca który w każdym meczu pokazuje jak wielkim dysponuje potencjałem.”

Sobota – LIGA ORLIKÓW  gr.III

Bory Pietrzykowice 3 – 20 Mitech  Żywiec

bramki: Kinga Blaut x7, Aleksandra Bysko x6, Wiktoria Bułka x5, Zosia Loranc x2

skład: Alekandra Kliś, Zosia Kąkol, Ola Bysko, Magda Giewont,, Kinga Blaut, Wiktoria Bułka, Zosia Loranc, Kinga Kos, Beata Płowucha, Anna Winglarek, Dominika Malina

Komentarz: Szymon Węglarz ” Chęć zdobywania bramek przez Nasze dziewczyny była ogromna, po bardzo ciężkich starciach z zespołami chłopców w których o sytuację strzelecką było bardzo ciężko  przyszło spotkanie z przeciwnikiem w którym to Nasze zawodniczki przez całe spotkanie prowadziły grę przez co dziewczyny mogły sobie dziś troszkę postrzelać, brawa dla zespołu z Pietrzykowic za ambitną grę do końca.”