LIGA ORLIKÓW gr.I

Bory Pietrzykowice 2 – 6 Lisek Milówka

bramki : Wojciech Bury x2, Piotr Bułka x3, Jakub Tyrlik

Skład : Hubert Malowiec, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Jakub Tyrlik, Wojciech Bury , Michał Bryja,  Sebastian Słowik, Piotr Bułka

Komentarz trenera  : Szymon Węglarz ” Za Nami ostatni ligowy mecz, który należy zapisać po stronie plusów podobnie jak cały sezon zakończony na pierwszym miejscu w Żywieckiej Lidze Orlików. Gratulacje dla chłopaków a także dla rodziców, którym serdecznie dziękuje za wsparcie swoich pociech w trakcie trwania sezonu i pomoc w organizacji wyjazdów”

Środa – LIGA ŻAKÓW gr.I

Beskid Gilowice 2-10 Lisek Milówka

bramki: Piotr Bułka x7, Filip Śleziak x2, Antoni Tomiczek

Skład : Hubert Malowiec, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Leszek Kamiński, Dawid Zawada, Filip Śleziak, Antoni Tomiczek, Emil Szczotka, Tobiasz Wolny

Komentarz trenera  : Szymon Węglarz ” Mimo bardzo niskiej temperatury, obydwa zespoły pokazały się z bardzo dobrej strony dostarczając licznie zgromadzonym rodzicom wiele emocji . W najbliższy piątek czeka Nas ostatni zaległy mecz w którym to na Orliku w Milówce będziemy rywalizować z zespołem SMS Żywiec ”

 II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY

Lisek Milówka – MKS Żory

bramki

Kadra : Podana w czwartek po treningu