Poniedziałek – LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH 

Smerfiki Łodygowice 10 – 1 Lisek Milówka

Bramka: Oskar Olszański

Komentarz : Jarosław Grygny „Dzisiejszy mecz pokazał nam jakim etapie jestesmy i ile jeszcze pracy przed nami. Napewno musimy popracować nad grą zespołową, przy wielu sytuacjach brakowało nam dokładnego ostatniego podania a także skuteczności. Słowa uznania dla zawodników, którzy walczyli do ostaniej minuty i zostawili dużo zdrowia na boisku.”

Skład: Oskar Olszański, Mikołaj Mojeścik, Mikołaj Kubas, Maksymilian Fiedor, Krystian Płowłucha, Łukasz Brączek, Dawid, Bartłomiej Pytel, Michał Gołuch, Leszek Kamiński

Środa – LIGA ŻAKÓW gr.I

Lisek Milówka 8 – 6 Orzeł Łękawica

Bramki: Filip Śleziak x4, Piotr Bułka x2, Sebastian Słowik, Dawid Zawada

Komentarz: Szymon Węglarz ” Chęć zdobywania bramek przez Naszych zawodników była tak wielka że o „popisach” w grze obronnej lepiej nie wspominać , bo jej po prostu w dzisiejszym meczu nie było, a szkoda bo odbiór tego meczu mógł być zupełnie inny.”

Sład: Piotr Bułka, Hubert Malowiec, Filip Śleziak, Tobiasz Wolny, Emil Szczotka, Franek Bieniek, Dawid Zawada, Sebastian Słowik, Leszek Kamiński

Środa – LIGA ORLIKÓW gr.I

Lisek Milówka 7- 1 Orzeł Łękawica

Bramki : Szczepan Wojtas x4, Wojciech Bury x3

Skład : Hubert Malowiec, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Jakub Tyrlik, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Szczepan Wojtas, Michał Bryja, Bartłomiej Sobel, Artur Matuszny, Paweł Babicki

Komentarz: Szymon Węglarz” Pomimo bardzo dobrej postawy zespołu gości, w starciu z tak grającymi LISKAMI nie mieli zbyt dużo do powiedzenia , cieszy także coraz pewniejsze zachowanie w bramce Huberta Malowca”

Środa – LIGA ORLIKÓW gr.III

United Żywiec 25-4 Mitech Żywiec

Bramki : Lidia Duraj, Zosia Loranc, Kinga Blaut, Wiktoria Bułka

Skład: Zosia Kąkol, Zosia Loranc, Ola Bysko, Martyna Kliś, Wiktoria Bułka, Lidia Duraj, Kinga Kos, Magda Giewont, Kinga Blaut

Komentarz: Szymon Węglarz ” To było ostatnie spotkanie Naszych dziewczyn w tym sezonie i to z liderem, mimo wyniku w Naszej grze widać coraz więcej pozytywów a największym z Nich jest charakter dziewczyn bo przy tak dużej liczbie straconych bramek zawsze grają z ogromnym poświeceniem  do samego końca . W  przyszłym tygodniu dziewczyny czekają eliminacje powiatowe turnieju „Tymbarka”.

Sobota – II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY STARSZYCH

Rekord Bielsko Biała – Lisek Milówka 19:0

 

skład: B.Wędzel, J.Kubas, K.Maślanka, P.Blaut, K.Pala, M.Słowik, K.Węglarz, K.Szpak, J.Kubica, M.Byrtus, W.Wojtas, I.Hankus, K.Zawada, Sz.jędrzkiewicz, F.Słowik, J.Motyka,

Komentarz : Mimo bardzo wysokiej porażki chłopaki starali się jak mogli. Trzeba czerpać jak najwięcej nauki z tego typu meczów.  Trenujemy dalej i może być tylko lepiej .