LIGA ŻAKÓW gr II  Milówka, 11.04

LISEK MILÓWKA 3-0  (WO) Footbal Academy Żywiec 

Drużyna z Żywca nie przystąpiła do meczu

LIGA ORLIKÓW gr. II Milówka 11.04

LISEK MILÓWKA 5-5 LKS JUSZCZYNA

bramki: B.Zeman x3, B.Sobel x 2

skład: Filip Słowik Kacper Matuszny Paweł Babicki, Bartek Sobel, Bartek Zeman Mikołaj Sypuła, Giewont Wojtek , Artur Matuszny ,Arek Tetłak

Komentarz trenera po meczu:

Krzysztof Karpeta „Wynik spotkania otworzył Bartek Sobel pokonując bramkarza w 17 minucie meczu, goście zdołali już po 7 minutach doprowadzić do remisu a w końcówce pierwszej części spotkania wyjść na  prowadzenie  . W drugiej Połowie meczu Liski goniły cały czas wynik , lecz kolejną bramkę strzelili goście , wynik 3-1 utrzymywał się dość długo , jednak w 41 minucie  złapaliśmy kontakt z przeciwnikiem i było już 3-2. Juszczyna zdobyła  po dwóch kontrach kolejne  2 bramki na które udało nam się odpowiedzieć i doprowadzić  w ostatniej akcji meczu  do remisu”

LIGA ORLIKÓW gr. III Milówka 11.04

SMS ŻYWIEC 0-10 LISEK MILÓWKA

bramki: Sz.Wojtas x5, B.Sygut x2, F.Słowik x2, S.Słowik

skład: Alan Krakowski, Jakub Tyrlik, Szczepan Wojtas, Sebek Słowik, Borys Sygut, Michał Bryja, Dawid Okrzesik, Wiktor Kliś, Filip Wojtas

LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH 13.04

ORLIK RAJCZA 3-6 LISEK MILÓWKA

bramki: K.Szewczyk x3, Sz.Zawada x2, M.Słowik

skład: D.Golec- Michał Zawada , Piotr Loranc, Kamil Weglarz, Jakub Kubas, Patryk Blaut, Dominik Słowik  , Maciej Słowik , Michał Gluza, Ksawery Szewczyk, Szymek Zawada Oraz Kacper  Szpak, Marcin  Byrtus, Kuba Motyka,  Błażej Wędzel

Komentarz trenera po meczu:

Seweryn Barabasz: „Chłopaki zostawili dużo serca na boisku co cieszy. Skuteczność wysoka, natomiast nie uniknęliśmy  błędów, także uciekła Nam koncentracja przy wysokim prowadzeniu, jest nad czym pracować”