LIGA ORLIKÓW gr. II „ŻYWIEC” Juszczyna, 16.05

JUSZCZYNA 2 – 18 LISEK MILÓWKA

bramki: Mateusz Węglarz x2, Jakub Motyka x4, Bartek Zeman x4, Filip Słowikx3, Bartek Sobel x2, Arek Tetłak, Miłosz Motyka,Alan Krakowski

skład: Dawid Słowik, Mateusz Węglarz, Bartek Sobel, Bartek Zeman, Filip Słowik, Arek Tetłak, Jakub Motyka, Miłosz Motyka, Alan Krakowski, Paweł Babicki

Komentarz trenera po meczu: Krzysztof Karpeta ” Mecz z dużą ilością bramek ale też z wielką ilością niewykorzystanych sytuacji, na wyróżnienie zasługuje dziś postawa w polu naszego (nominalnego ) bramkarza Alana Krakowskiego.

LIGA MŁODZIKÓW gr. IV ”ŻYWIEC” Ujsoły 13.05.2019

MUŃCUŁ UJSOŁY 1-10 LISEK MILÓWKA

Bramki: Jakub Motyka x2, Miłosz Motyka x2, Mikołaj Sypuła x2, Piotr Worek, Antoni Warzecha, Filip Słowik, Kacper Pala
Skład: Dawid Słowik, Filip Słowik, Kacper Pala, Mikołaj Drożdż, Szymon Jędrzkiewicz, Igor Hankus, Jakub Motyka, Mikołaj Sypuła, Miłosz Motyka, Alan Krakowski, Arkadiusz Tetłak, Jan Witos.
Komentarz trenera po meczu: Rafał Błażyczek : ” Bardzo ważne, że pomimo bardzo trudnych warunków zawodnicy dobrze rozpoczęli mecz. Stwarzali sobie sporo sytuacji, jednak brakowało dobrego wykończenia a czasami zabrakło „przyczepności” na nasiąknięty wodą boisku. Po około 20 minutach meczu zaadaptowaliśmy się do panujących warunków i pod koniec pierwszej połowy zdobyliśmy kilka bramek. W drugiej połowie pomimo tego, że pogoda nie rozpieszczała a do wakacji jeszcze daleko, widać było wakacyjne rozkojarzenie. Spośród mnóstwa sytuacji do strzelenia bramek wykorzystaliśmy „tylko” 3 a dodatkowo „podarowaliśmy” przeciwnikom bramkę. Pomimo dobrego wyniku mamy więc sporo do poprawy przed następnym meczem”

III LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH, Cisiec 18:05.2019

LISEK MILÓWKA – ORLIK RAJCZA 3:2 

bramki: Michał Gluza, Piotr Loranc, Ksawery Szewczyk 

Skład: Daniel Golec,Kamil Weglarz, Piotr Loranc,Jakub Juraszek ,Michał Zawada,Patryk Blaut,Dominik Słowik,Maciej Słowik,Michał Gluza,Ksawery Szewczyk, Filip Słowik,Kacper Szpak,Marcin Byrtus, Błażej Wędzel, Konrad Lach, Jakub Motyka,

Komentarz trenera po meczu: Seweryn Barabasz : „Mecz bardzo wyrównany w którym więcej było tzw „walki” niż gry w piłkę. Brawa za ambicje należą się obu drużynom. Brawo dla chłopaków za grę do końca”