LIGA MŁODZIKÓW  –  Czernichów, 20.05.2019 

  • MAGÓRKA CZERNICHÓW 0-11 LISEK MILÓWKA

bramki : Jakub Motyka x4,Igor Hankus x3,MikołajSypuła x2, Miłosz Motyka, Piotr Worek

skład: A.Krakowski, M.Motyka, J,Motyka, K.Pala, D.Słowik, F.Słowik, M.Drożdz, P.Worek, I.Hankus, M.Sypuła, A.Tetłak

Komentarz trenera: Rafał Błażyczek „Mecz rozgrywany na połowie przeciwnika, który od czasu do czasu groźnie kontratakował. Nasza obrona zasługuje na pochwałę, ponieważ w całym meczu potrafili być skoncentrowani i tym razem nie pozwolili przeciwnikowi zdobyć bramki. W ataku stworzyliśmy sobie sporo okazji do zdobycia bramek, a 11 z nich okazało się być skutecznymi. Ważne również, że udało się każdemu z zawodników pograć w dłuższym wymiarze czasowym. Jest to ważne w kontekście tego, że 29 maja i 5 czerwca rozegramy dwa zaległe mecze i w ciągu kilkunastu dni zagramy łącznie 5 meczów i weźmiemy udział w jednym turnieju. A wszystko to na dużym boisku, potrzebne więc będą duże zasoby energii i szeroka kadra”

LIGA ORLIKÓW gr.III–  Milówka, 20.05.2019

  • LISEK MILÓWKA 7-12 SMS ŻYWIEC III

bramki: Szczepan Wojtas x3, Wojtek Bury x2, Sebastian Słowik x2

skład: Michał Bryja, Łukasz Brączek, Wiktor Kliś, Wojtek Bury, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Ola Bysko, Lidka Duraj, Filip Śleziak, Sebastian Słowik

Komentarz trenera; Szymon Węglarz”Ten mecz będzie przez Naszych zawodników zapamiętany na długo, zapowiadało się łatwe zwycięstwo gdyż do przerwy prowadziliśmy 6-1, jednak  ostatecznie przegrywamy ten mecz 7-12 co z pewnością uświadomi chłopakom i dziewczynom  jak ważne jest utrzymanie koncentracji i zaangażowania w trackie całego spotkania.”

LIGA ŻAKÓW   Milówka, 22.05.2019 

  • LISEK MILÓWKA 3-3 LIPOWA

bramki: Filip Śleziak x2, Sebastian Słowik

Skład: Sebastian Słowik, Bartek Pytel, Mikołaj Kubas, Łukasz Brączek, Filip  Śleziak, Oskar Olszański, Ola Bysko, Michał Bryja, Lidia Duraj

Komentarz trenera; Szymon Węglarz” Ten mecz był fantastyczną promocją piłki nożnej wśród dzieci, byliśmy świadkami kapitalnego spotkania toczonego w bardzo szybkim tempie w bardzo miłej atmosferze. Wielkie brawa dla zawodników obu zespołów.”

LIGA ORLIKÓW gr.II– Kamesznica, 23.05.2019

  • LISEK MILÓWKA 13-7 SMS ŻYWIEC II

bramki: Jakub Motyka x7, Bartek Zeman x2, Arek Tetłak x2, Miłosz Motyka, Filip Słowik

skład : Bartek Zeman, Jakub Motyka, Miłosz Motyka, Filip Słowik, Jakub Motyka, Miłosz Motyka, Kacper Pala, Szymon Jędzkiewicz, Mikołaj Sypuła, Arek Tetłak, Dawid Słowik,Paweł Babicki,Krzysztof Niedzielski

LIGA ORLIKÓW gr.III–  Międzybrodzie Bialskie 23.05.2019 

  • MAGÓRKA CZERNICHÓW 1-6 LISEK MILÓWKA

bramki: Szczepan Wojtas x3, Wojciech Bury x3

skład:  Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Borys Sygut, Kamil Chowaniec, Sebastian Słowik, Wiktor Kliś, Jakub Tyrlik,  Alan Krakowski, Wojciech Bury

Komentarz trenera; Szymon Węglarz” W meczu na wodzie zagraliśmy bardzo dobry mecz , widać że zespół wyciągnął wnioski po poniedziałkowym spotkaniu”