LISEK MILÓWKA 7-4 SMS ŻYWIEC III

bramki: F.Śleziak x3, M.Juraszek, Ł.Brączek, A.Bysko, H.Malowiec

skład: Mikołaj Kubaszczyk, Oskar Olszański, Jakub Janota, Hubert Malowiec, Filip Śleziak, Ola Bysko, Zosia Kąkol,  Martyna Kliś, Ola Kliś, Łukasz Brączek, Maxim Juraszek

Komentarz trenera po meczu:

Szymon Węglarz: Byliśmy świadkami bardzo wyrównanego meczu. Wynik do ostatnich minut był sprawą otwartą, w końcówce spotkania LISKI wykazały się większą skutecznością w sytuacjach podbramkowych przechylając  tym samym szalę zwycięstwa w tym meczu na swoją korzyść .

LIGA ORLIKÓW gr. III „ŻYWIEC” Milówka, 25.04

LISEK MILÓWKA 6-4 FA ŻYWIEC

bramki: S.Słowik x3, Sz.Wojtas x2, F.Wojtas

skład: Dawid Słowik, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Kamil Chowaniec, Michał Bryja, Lidia Duraj, Kinga Blaut, Sebastaian Słowik, Dawid Okrzesik, Borys Sygut, Wiktor Kliś

Szymon Węglarz: Warto podkreślić że w meczach LIGI ORLIKÓW gr.III występują Nasi zawodnicy z roczników 2010/2011 i radzą sobie w niej  bardzo dobrze, jeśli dalej swój ogromny talent będą podpierać ciężką codzienną pracą mogą osiągnąć bardzo wiele.