LIGA ŻAKÓW gr II „ŻYWIEC” Rajcza, 01.05

ORLIK RAJCZA 5-13 LISEK MILÓWKA

bramki: Kinga Blaut x5, Filip Śleziak x4, Dawid Zawada x3, Ola Bysko x1

skład: Kinga Blaut, Ola Bysko, Sebastian Słowik, Filip Śleziak, Dawid Zawada, Jakub Witos, Hubert Malowiec, Leszek Kamiński

Komentarz trenera po meczu:

Miłosz Węglarz: „Z każdym tygodniem widać u naszych zawodniczek i zawodników progres, co było widoczne na boisku, zwłaszcza w pojedynkach 1 na 1. Kilka bramek nietuzinkowej urody które mogły się podobać licznie zgromadzonym kibicom. Oby tak dalej!”

LIGA ORLIKÓW gr. II „ŻYWIEC” Milówka, 29.04

LISEK MILÓWKA 3-5 ŚLEMIEŃ

bramki: Alan Krakowski x2, Bartek Zeman

skład: Dawid Słowik, Arek Tetlak, Alan Krakowski, Mateusz Worek, Paweł Talik, Paweł Babicki, Kuba Tyrlik, Mateusz Węglarz, Bartek Sobel, Bartek Zeman, Dawid Hernas, Wojciech Giewont, Krzysiu Niedzielski, Kacper Matuszny, Artur Łagosz, Dawid Hernas, Jakub Romanowski, Artur Matuszny

Komentarz trenera po meczu:

Krzysztof Karpeta : ” Nasi zawodnicy zrobili wszystko by ten przegrać, pozytyw taki że otrzymałem bardzo wiele materiału poglądowego do dalszej pracy”

III LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH, Żabnica 4.05.2019

SKAŁKA ŻABNICA 1-13 LISEK MILÓWKA

bramki:  Szymek Zawada x3, Ksawery Szewczyk,  Maciek Słowik x2, Dominik Słowik x2, Michał Gluza x1, Kuba Motyka x1, Błażej Wędzel x1, Kacper Szpak x2

Skład: Daniel Golec,Kamil Weglarz,Piotr Loranc,Jakub Kubas,Michał Zawada,Patryk Blaut,Dominik Słowik,Maciej Słowik,Michał Gluza,Ksawery Szewczyk,Szymon Zawada,Kacper Szpak,Marcin Byrtus,Błażej Wędzel,Konrad Lach,Jakub Motyka

Komentarz trenera po meczu:

Seweryn Barabasz :”Początek meczu niemrawy, natomiast po strzeleniu kilku bramek dominowaliśmy nad przeciwnikiem. Cieszy skuteczność natomiast jest jeszcze sporo do poprawy jeśli chodzi o organizację gry, dlatego trenujemy dalej i czekamy na kolejny mecz.”