Już w najbliższą  sobotę rozpocznie się siódma wyjątkowa  edycja turnieju Lisek CUP,  którego celem jest pomoc walczącemu z ciężką chorobą Wiktorkowi Szczechowiakowi. W zmaganiach przeprowadzonych dla czterech kategorii wiekowych weźmie udział 47 zespołów które będą rywalizowały na boiskach rozlokowanych na terenie  całej Gminy Milówka. Turniej kategorii U-11, U-9 chłopców oraz U-12 dziewczyn zostanie zorganizowany dzięki środkom Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich dzięki czemu nie pobierana jest od zespołów żadna opłata startowa, zawody  zostały także objęte Patronatem PZPN „Piłka dla wszystkich” . 

 

Na niedzielę zaplanowana została rywalizacja najmłodszej grupy dzieci urodzonych w roku 2014 i młodszych, opłata startowa  z tego turnieju w wysokości 300 zł od zespołu zostanie w całości przeznaczona na leczenie Wiktorka Szczechowiaka zmagającego się z chorobą SMA. Dodatkowo na  obiektach rozlokowane zostaną puszki gdzie  każdy zespół biorący udział w turnieju  będzie mógł wspomóc Wiktorka dowolną kwotą.  Dziękujemy wszystkim drużynom, które mimo sytuacji epidemiologicznej panującej w Naszym kraju zdecydowały się na udział w turnieju , wierzymy że swoją postawą wszyscy uczestnicy turnieju dodadzą sił Naszemu bohaterowi w walce z chorobą, a kwota którą uda Nam się zebrać w znaczący sposób pomoże w leczeniu.

Zagrają dla Wiktorka !!!

Wiktor Szczechowiak – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

Kategoria 2014 

 • UKS Lisek Milówka I
 • UKS Lisek Milówka II
 • SMS Żywiec
 • Stadion Śląski Chorzów I
 • Stadion Śląski Chorzów II
 • Beskid Gilowice
 • Orzeł Łękawica
 • Kuźnia Ustroń
 • BAPN Słowian Łodygowice
 • Futsal Węgierska Górka

Kategoria 2012 PRO

 • Lisek Milówka
 • Stadion Śląski Chorzów
 • FP Jasienica
 • Beskid Gilowice
 • Babia Góra Sucha Beskidzka
 • Orlik Rajcza
 • Kuźnia Ustroń
 • SMS Żywiec

Kategoria 2012 GRASSROOTS

 • Lisek Milówka
 • Stadion Śląski Chorzów
 • Orzeł Łękawica
 • Footbal Project
 • Świt Cięcina
 • Footbol For Pro
 • SMREK Ślemień
 • BAPN Słowian Łodygowice

Kategoria 2010 PRO

 • Lisek Milówka
 • FP Jasienica
 • AP Progres Andrychów
 • Rekord Bielsko Biała 2011
 • Kuźnia Ustroń
 • Orzeł Łękawica
 • GLKS Wilkowice
 • UKS Szczytnik Szczytna

Kategoria 2010 GRASSROOTS 

 • Lisek Milówka
 • Orlik Rajcza
 • Lisek Milówka II
 • Beskid Gilowice
 • Smrek Ślemień
 • Świt Cięcina

Kategoria 2009 dziewczyn

 • Mitech  Żywiec
 • KS Filówka Barwałd
 • UKKS Istebna
 • Lisek Milówka
 • Gol Częstochowa
 • Rekord Bielsko Biała
 • Wisła Skoczów