Już w najbliższą  sobotę rozpocznie się siódma wyjątkowa  edycja turnieju Lisek CUP,  którego celem jest pomoc walczącemu z ciężką chorobą Wiktorkowi Szczechowiakowi. W zmaganiach przeprowadzonych dla czterech kategorii wiekowych weźmie udział 47 zespołów które będą rywalizowały na boiskach rozlokowanych na terenie  całej Gminy Milówka. Turniej kategorii U-11, U-9 chłopców oraz U-12 dziewczyn zostanie zorganizowany dzięki środkom Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich dzięki czemu nie pobierana jest od zespołów żadna opłata startowa, zawody  zostały także objęte Patronatem PZPN „Piłka dla wszystkich” .

Na niedzielę zaplanowana została rywalizacja najmłodszej grupy dzieci urodzonych w roku 2014 i młodszych, opłata startowa  z tego turnieju w wysokości 300 zł od zespołu zostanie w całości przeznaczona na leczenie Wiktorka Szczechowiaka zmagającego się z chorobą SMA. Dodatkowo na  obiektach rozlokowane zostaną puszki gdzie  każdy zespół biorący udział w turnieju  będzie mógł wspomóc Wiktorka dowolną kwotą.  Dziękujemy wszystkim drużynom, które mimo sytuacji epidemiologicznej panującej w Naszym kraju zdecydowały się na udział w turnieju , wierzymy że swoją postawą wszyscy uczestnicy turnieju dodadzą sił Naszemu bohaterowi w walce z chorobą, a kwota którą uda Nam się zebrać w znaczący sposób pomoże w leczeniu.

Zagrają dla Wiktorka !!!

Wiktor Szczechowiak – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl