W piątek 12 listopada w Krakowie  odbył się turniej finałowy „Tauron Junior Cup ” z udziałem Naszego zespołu rywalizującego w  roczniku 2013 . W tym wyjątkowym wydarzeniu wystąpiły najlepsze  zespoły turniejów  eliminacyjnych   rozgrywanych w województwie : śląskim, małopolskim, opolskim i dolnośląskim. 

Zawody w których mieliśmy przyjemność rywalizacji z zespołami : UKKS Katowice, KS 94 Rachowice, Akademia Piłkarska Bumerang Wrocław, Chemik Kędzierzyn Koźle, UKS Football Academy Bolesławiec, Can Pack Okocimski Brzesko, KS Zakopane były niezwykle zacięte i dostarczyły  mnóstwo emocji licznie zgromadzonej publiczności. Liski po rozegraniu fantastycznego turnieju kończą rywalizację tuż za podium,  pokazując wielkie serce  do gry w każdym spotkaniu. Gratulujemy LISKOM znakomitego występu, doświadczenie zebrane podczas tak prestiżowego turnieju z pewnością zaprocentują w przyszłości.

UKS LISEK MILÓWKA W FINAŁACH „TAURON JUNIOR CUP” REPREZENTOWALI :

  • Andrzej Rypień
  • Natalia Mrózek
  • Maria Mrowiec
  • Stanisław Słowik
  • Adam Somerlik
  • Filip Fiedor
  • Nikodem Węglarz

Opis wydarzenia