Sportowe wakacje z Liskami w malowniczym mazurskim Rynie dobiegły końca.
Siedem niezwykle intensywnych dni wypełnionych zajęciami treningowymi, udziałem w turnieju “Ryn CUP”, krajoznawczo-edukacyjnymi wycieczkami i aktywnie spędzonym czasie nad jeziorami Rynskim i Oławskim zostanie w Naszej pamięci na długo.

W turnieju „Ryn Cup” rywalizowaliśmy  w czterech kategoriach wiekowych U-15, U-12, U-11, U-10, U-9 w któych wystąpiło  sześć Naszych  zespołów w tym drużyna dziewczyn . Po bardzo emocjonujących zmaganiach Liski w dwóch z Nich zakończyły zmagania na podium, zajmując trzecie miejsce w zawodach kategorii U-10 oraz pierwsze w kategorii U-12 w którym drugie miesjce zajęły także dziewczyny z Mitechu pozostawiając po sobie fantstyczne wrażenie.

Oprócz sportowego aspektu obozu w trakcie tygodnia odbyło się kilka wycieczek rekreacyjno-edukacyjnych, z których z pewnością w pamięci LISKÓW  zostanie zwiedzanie „WILCZEGO SZAŃCA” z historyczną prelekcją prowadzoną przez Piotra Rypnia, wizyta na zamku krzyżackim w Rynie oraz wodna aktywność w Aquaparku Gołębiowski w Mikołajkach.

Zarząd UKS Lisek Milówka składa serdeczne podziękowania kadrze opiekuńczo-trenerskiej LISKÓW za wsparcie i opiekę nad LISKAMI każdego dnia obozu, dzięki czemu każde dziecko mogło bezpiecznie, radośnie i aktywnie spędzić każdy dzień „SPORTOWYCH WAKACJI Z LISKAMI”

  • Marii Kantyka
  • Katarzynie Bryja
  • Tomkowi Rypień
  • Piotrowi Rypień
  • Maćkowi Hutya

Rodzicom którzy w trakcie obozu wsparli LISKI dopingiem podczas turniejowej rywalizacji oraz pomogli w organizacji ogniska w ostatnim dniu pobytu.

  • Małgorzacie i Grzegorzowi Śleziak
  • Basi i Krzysiowi Śleziak
  • Justynie i Januszowi Zawada
  • Basi i Tomkowi  Żyrek
  • Agnieszce i Mieczysławowi  Najzer

Andzejowi Wnętrzakowi właścicielowi firmy EURO-TRAVEL za wzorową ogranizację transportu Naszych wychowanków i wspólnie spędzony tydzień.

Tomkowi Wojtasiewieczowi oraz Państwu Piotrowi i Marlenie Winiarz za ogranizację pobytu w Rynie oraz niesamowitą gościnność,  dzięki której mogliśmy się czuć jak u siebie domu.

Na koniec dziękujemy wszystkim LISKOM za wzorową postawę podczas całego obozu, jesteśmy przekonani że ciężka praca jaką wykonaliście podczas jego trwania w czasie codziennej wielogodzinnej aktywności  i doświadczenie zebrane w turniejowej rywalizacji zaprocentuje w przyszłości, byliście fantastyczni.

Zadanie dofinansowane  z budżetu Województwa Śląskiego w ramach programu ” Śląski Klub”