Ostatnie dni były bardzo intensywne dla podopiecznych trenera Seweryna Barabasza którzy uczestniczyli w dwóch turniejach kategorii U-13 oraz U-12 rozgrywanych na obiektach Rekordu Bielsko Biała.

W środowe popułdnie w zawodach kat. U-12 Nasz zespół rywalizował z : Rekordem Bielsko Biała, MSK Namestovo, Kuźnia Ustroń, Progres Andrychów, GLKS Wiklowiece . W turnieju najlepszym zespołem okazał sie Rekord Bielsko Biała a Liski ukończyły zmagania na szóstym miejscu. Następnego dnia do rywalizacji przystąili zawodnicy z rocznika 2010 w którym to  Nasz zespoł odniósł dwa zwycięstwa nad drużynami SMS Żywiec oraz AP Chrzanów , remisem zakończył rywalizację z MSK Namestovo oraz zanotował dwie porażki z Progresem Andrychów i Rekordem Bielsko Biała dzięki czemu zakończył  rywalizację na czwartym miejscu a tytuł „MVP” turnieju trafił do Wojtka Burego .

UKS LISEK MILÓWKA REPREZENTOWALI : Filip Śleziak, Wojciech Bury, Fabian Kupczak, Filip Wojtas, Michał Bryja, Szczepan Wojtas, Dawid Okrzesik, Dawid Szczotka, Wojcieech Bułka, Hubert Malowiec, Sebastian Słowik, Emil Szczotka, Dawid Zawada ,Kamil Kubas, Natalia Somerlik, Ola Bysko