W sobotę w Dolnym Kubinie zespół U-13 uczestniczył w międzynarodowym turnieju „Dolny Kubin CUP” w którym wystąiło  10 drużyn  z Polski i Słowacji. Po całodniowej rywalizacji Nasz zespół ukończył zmagania na szóstym miejscu.

Turniej składał się z dwóch faz, w pierwszej grupowej Nasi zawodnicy zanotowali jedno zwycięstwo, dwa remisy oraz jedną porażkę zajmując trzecie miejsce w grupie . W meczu  o piąte miejsce Liski zmierzyły się  z FK Železiarne Podbrezová przegrywając po bardzo emocjonującym spotkaniu 4-3, kończąc tym samym zawody na 6 miejscu.

UKS Lisek Milówka reprezntowali : Szymon Fiedor, Filip Fiedor, Dawid Szczotka, FIlip Śleziak, Sebastian Słowik, Emilia Biela, Natalia Somerlik, Aleksandra Bysko, Nikodem Węglarz, Adam Somerlik, Dawid Zawada

Szczegóły – https://www.tournify.nl/live/dolnykubincup