Pełen emocji i sportowych wrażeń weekend  mają za sobą  Nasi zawodnicy rywalizujący prestiżowym turnieju „SLOVAKIA ORAVA CUP” kategorii U-11 w którym wzięło udział dwadzieścia zespołów z Polski i Słowacji . Po bardzo wyczerpujących zmaganiach LISKI  zakończyły udział w zawodach na trzecim miejscu ustępując nieznacznie drużyną MFK Ružomberok oraz Fomat Martin.

Zawody które odbyły się w Mutnym tuż za polską granicą  dostrczyły mnóstwo emocji i stały na wysokim poziomie sportowym. W pierwszym dniu zmagań odbyły się rozgrywki w grupach z których zwycięzcy awansowali do wielkich finałów. Nasz zespół  w pierwszej fazie odniósł komplet czterech zwycięstw z zespłami :MFK Namestovo , FŠM NutriAchievers Trnava,Orawska Polhora, Tartan Chlebienice zasłużenie awansując do niedzielnych finałów w których Liski odniosły jedno zwycięstwo i zanotowały dwie porażki kończąc zmagania na trzecim miejscu.

Końcowa kalsyfikacja

 1. Fomat Martin
 2. MFK Ružomberok
 3. Lisek Milówka (PL)
 4. Orawa Jabłonka (PL)
 5. MFK Dolny Kubin
 6. MSK Tvardostin
 7. MFK Dukla Banska Bystrzyca
 8. FŠM NutriAchievers Trnava
 9. Horne Srnie
 10. Orawska Jasenica
 11. Orawska Polhora
 12. MFK Nowe Zamky
 13. MSK Namestovo
 14. UNITED Nededza
 15. Junior Kosice Saca
 16. Zuberec
 17. Spišské Bystré
 18. Kysucké  Lieskovca
 19. TJ Oravska Lesna
 20. TJ Tatran Chlebnice

UKS Lisek Milówka  reprezentowali : Stanisław Słowik, Adam Somerlik, Anna Duraj, Izabela Najzer, Szymon Fierdor,Dawid Zawada, Dominik Bysko, Nikodem Węglarz

Serdecznie dziękujmy Józefowi f Poništiak organizatorowi turnieju Slovakia Orava Cup za zaproszenie oraz miłe  przyjęcie Naszego zespołu , gratulujemy wzorowej organizajcji wydarzenia.