Poniedziałek (18.09)

 • Liga – Młodzików , Tiki Taka Żywiec – Lisek Milówka
 • Miejsce –  i godzina zbiórki – 15:40 LISEK ARENA ( wyjazd do Przyborowa)
 • Stroje – wyjazdowe (czarne)
 • Kadra –  Filip Śleziak, Dawid Szczotka, Bartłomiej Pytel, Hubert Malowiec, Sebastian Słowik, Dawid Zawada 2012, Emil Szczotka, Antoni Słowik, Adam Somerlik, Nikodem Węglarz, Kacper Gustyn, Kacper Gołuch

 

 • Liga – Orlików, Lisek Milówka – Magórka Czernichów
 • Miejsce –  i godzina zbiórki – 15:45  LISEK ARENA
 • Stroje – domowe (zielone)
 • Kadra – Błażej Golec , Mikołaj Nowak ,  Szymon kaminski , Dominik Kantyka , Michał Śleziak, Kacper Śleziak ,Wiktor Gołuch, Samuel Zając, Dawid Zawada 2013*, Andzej Rypień*,Wojciech Cieślar*, Stanisław Słowik*,Dominik Bysko*, Nikodem Szczotka*, Filip Fiedor*, Szymon Fiedor*, Dawid Worek*, Karol Witos, Józef Brączek, Wiktor Szymczyk, Leon Kołodziejczyk, Jan Kupczak, Julian Wenglarzy

Wydarzenia dziewczyn

Sobota (23.09)

 • Śląska Liga Młodziczek : Mitech Żywiec – Rekord Bielsko Biała
 • Miejsce –  i godzina zbiórki – 8:45 Soła Żywiec
 • Stroje – czerwone
 • Kadra – Dziewczyny 2011/2012

 

 • Śląska Liga Juniorek : Mitech Żywiec – Raków Częstochowa
 • Miejsce –  i godzina zbiórki – 10:15 Soła Żywiec
 • Stroje – czarne
 • Kadra – Dziewczyny 2008/20110