Najbliższy tydzień wypełniony będzie wydarzeniami sportowymi z udziałem lisków , w szczególności zapraszamy wszystkich kibiców w środę na inauguracyjny mecz rundy wiosennej  ligi żaków w którym to podopieczni trenera Seweryna Barabasza na LISEK ARENIE rywalizować będą z zespołem GKS Radziechowy Wieprz, będzie to pierwsza okazaja by zasiąść na powstałej dzieki FUNDACJI LOTTO trybunie.

PONIEDZIAŁEK – LIGA ORLIKÓW

LISEK MILÓWKA – BORY PIETRZYKOWICE

 • Zbiórka 15:50 boisko sztuczne Podhalanki Milówka
 • Kadra : Antoni Słowik, Dawid, Zawada 2013, Adam Somerlik, Dominik Bysko,Dominik Kantyka , Szymon Kamiński , Leon Kołodziejczyk , Wiktor Goluch , Błażej Golec ,Wojciech Cieślar ,  Mikołaj Nowak ,Michał Śleziak , Szymczyk Wiktor , Braczek Józek , Bielesz Wiktor 
 • Stroje meczowe domowe (zielone)

ŚRODA – LIGA ŻAKÓW

LISEK MILÓWKA – BORY PIETRZYKOWICE

 • Zbiórka 15:50 boisko sztuczne Podhalanki Milówka
 • Kadra : cała grupa PL
 • Stroje meczowe domowe (zielone)

SOBOTA – „DWU-MECZ  Z SMS ŻYWIEC”

 • Zbiórka 10:00 boisko sztuczne Podhalanki Milówka – cała grupa MLS 10:00 LISEK AREANA – Dawiad Zawada 2013, Daniel Diakonu, Stanisław Słowik, Filip Fiedor, Szymon Fiedor, Dominik Bysko, Antoni Słowik, Adam Somerlik, Nikodem Węglarz, Kacper Gustyn, Kacper Gołuch
 • Stroje meczowe domowe (zielone)

SOBOTA – TURNIEJ „GIGANCI FUTBOLU”

 • Zbiórka: 7:50 Kęty ul. Młodzieży Polskiej 1 ( boisko pod balonem)
 • Kadra : Wojciech Cichocki , Oskar pydych , Igor pydych , Tymek Hubka , Mateusz motyka , Szymon Kostecki , Marcel Mlocek , Emilka Worek
 • Stroje meczowe domowe (zielone)