Poniedziałek (9.10)

 • Liga Młodzików , Lisek Milówka – Orlik Rajcza
 • Miejsce  i godzina zbiórki – 15:40 Boisko Podhalanki
 • Stroje – domowe (zielone)
 • Kadra –  Dawida Zawada 2013, Dawid Zawada 2012, Kacper Gołuch, Emil Szczotka, Nikodem Węglarz, Stanisław Słowik, Filip Fiedor, Szymon Fiedor, Adam Somerlik, Filip Śleziak, Sebastian Słowik, Hubert Malowiec, Kacper Gustyn, Antoni Słowik, Tymoteusz Waligóra, Oliwier Dziobek

Piątek (13.10)

 • Liga – Orlików, Lisek Milówka – SMS Żywiec
 • Miejsce –  i godzina zbiórki – 14:50 Boisko sztuczne Podhalanki
 • Stroje – domowe (zielone)
 • Kadra – Nikodem Szczotka, Andrzej Rypień, Kacper Śleziak, Michał Śleziak, Dominik Kantyka, Józef Brączek, Błażej Golec, Szymon Kamiński, Wiktor Szymczyk, Leon Kołodziejczyk, Wojciech Ciseślar, Ireneusz Węglarz, Wiktor Gołuch, Mikołaj Nowak, Kacper Gołuch, Kacper Gustyn

Wydarzenia dziewczyn

Sobota (14.10)

 • Śląska Liga Juniorek : GKS Katowice – Mitech Żywiec
 • Stroje – czarne
 • Kadra – Dziewczyny 2008-2010
 • Zbiórka 15:15 Lisek Arena

Niedziela (15.10)

 • Śląska Liga Modziczek : Raków Częstochowa – Mitech Żywiec
 • Stroje – czerwone
 • Kadra – Dziewczyny 2011-2013
 • Zbiórka :  10:40 Lisek Arena