To był bardzo udany weekend  Naszych zespołów które uczestniczyły w trzech turniejach rozrywanych w Zawoi, Kętach i Bieruniu, bez wątpienia na pierwszy plan wysuwa się postawa młodzików którzy w stawce dwudziestu czterech zespołów okazali się najlepszą drużyną w prestiżowym turnieju Clico Cup.

Do Zawoi podopieczni trenera Rafała Błażyczka udali się już w sobotę , w rozegranych pięciu spotkaniach grupowych  odnieśli komplet zwycięstw pewnie awansując do finałów rozgrywanych następne dnia . W niedzielę  Liski także nie miały sobie równych pokonując zespoły : UKS Kozy, PUKS Karol Wadowice oraz Babią Górę Sucha Beskidzka dzięki czemu okazali się zwycięzcą XIX edycji turnieju Clico Cup.

skład: Arkadiusz Tetłak, Radek Lejawa, Kuba Motyka, Alan Krakowski, Filip Słowik, Dawid Słowik, Szymon Jędzkiewicz, Kacper Pala, Miłosz Motyka

Opromienieni fantastycznym występem na turnieju Masters Cup tydzień temu na turniej ” GOL CHAMPIOSCHIP ” do Bierunia udali się orlicy którzy w stawce sześciu zespołów ( Gol Bieruń, FP Nowa Wieś, TS Jastrzebębie, AP Gardawice, AP Husaria) ukończyli rywalizację na trzecim miejscu, przeplatając bardzo dobre spotkania,  słabszymi.

skład: Hubert Malowiec, Fabian Kupczak, Maksymilian Fiedor, Dominik Pilarz, Sebastian Słowik, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Filip Śleziak

W najczęściej odwiedzane miejsce przez liski tej zimy miejsce udały się Nasze żaczki, w rozrywanym w Kętach turnieju „GIganci Futbolu”  podopieczni trenera Seweryna Barabasza uplasowali się na siódmym miejscu w stawce jedenastu zespołów, rozgrywając wszystkie dziesięć spotkań w sobotę co z pewnością było dla Naszych maluszków   ogromnym wyzwaniem.

skład: Piotr Tetłak, Tobiasz Wolny, Emil Szczotka, Dawid Zawada, Nikodem Szczotka, Nikodem Węglarz, Kacper Gustyn