W dniach 22-26 kwietnia Sebastian Słowik (r.2011) oraz Filip Śleziak (r.2011 ) na zaproszenie Akademi BVB im. Łukasza Piszczka wzięli udział w konsultacji szkoleniowej drużyny kategorii U-13 które odbyły się na PANATTONI ARENA w Goczałkowicach Zdrój.

Filip i Sebastian są wychowankami Naszego klubu od 2019 roku , byli wiodącymi postaciami „ZŁOTEJ DRUŻYN ROCZNIKA 2010” która w latach 2021-2023 zdobyła MISTRZOSTWO II LIGI WOJEWÓDZKIEJ i z powodzeniem występowała na najwyższym szczeblu rozgrywek w woj. ślaskim. Dzięki nabytemu doświadczeniu i wielkim umiejętnością  dziś stanowią inspirację i wzór do naśladowania dla kolejnych roczników LISKÓW. Już w najbliższy poniedziałek obaj zawodnicy zaprezentują swoje nieprzeciętne umiejętności podczas meczu III ligi młodzików w którym Nasz zespół czeka rywalizacja z  zespołem Skrzyczny Lipowa , początek spotkania godz. 16:00-LISEK ARENA.

Serdecznie zapraszamy 🙂