W czwartkowe popołudnie zespół  młodzików rozegrał  w Bielsku Białej swój drugi mecz ligowy z miejscowym Rekordem który zakończył się przekonywującym zwycięstwem LISKÓW 4-2. Nasz zespół zagrały bardzo dobre  zawody grając z pomysłem i ogromną zaciętością  stwarzając  sobie wiele sytuacji bramkowych, w pewnym momencie prowadziliśmy  3-0 jednak w końcówce chwila rozluźnienia w Naszych szeregach sprawiła że gospodarze złapali kontakt jednak ostanie słowo należało do LISKÓW którzy przypieczętowali zwycięstwo czwartą   bramką  zdobytą przez Kamila Węglarza.

REKORD BIELSKO BIAŁA 2-4 LISEK MILÓWKA

bramki : Szymon Zawada x2, Witold Wojtas, Kamil Węglarz

skład: Kacper Szpak, Jakub Kubas, Piotr Loranc, Michał Zawada, Patryk Blaut, Michał Gluza, Dominik Słowik, Kamil Węglarz, Szymon Zawada, Witold Wojtas, Daniel Golec