Niezwykle intensywny weekend mają za sobą Nasi orlicy którzy uczestniczyli w sobotę  w eliminacjach turnieju o ” Puchar Prezeza PZPN” który odbył się w Milówce a w niedzielę wystąpili w Sosnowcu w ” Gwiezdnej Lidze Młodych Talentów”. 

Turniej eliminacyjny  ” Puchar Prezeza PZPN” przeprowadzony był dla dwóch kategorii wiekowych U-12 oraz U-11 wystąpili w Nim zawodnicy z grupy EKSTRAKLASA którzy zostali podzieleni na dwie grupy. W rywalizacji kat. U-12 , Liski zanotowały zwycięstwo (Świt Cięcina), remis (SMS Żywiec), porażka ( Tiki Taka Żywiec) zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Druga część grupy  rywalizowała ze swoimi rówieśnikami i była o krok od zwycięstwa w turnieju ustępując zespołowi z Żywca tylko gorszym stosunkiem bramek, w bezpośrednim pojedynku padł remis 1-1. W pozostałych spotkaniach Liski pokonały drużyny Orła Łękawica oraz Tiki Taka Żywiec.

W niedzielę w Sosnowcu Liski dostarczyły Nam nie mniejszych emocji w niezwykle wymagającym turnieju ” Gwiezdnej Ligi Młodych Talentów” podczas którego każdy zespół spędził na boisku trzy godziny co było nie lada wyzwaniem dla każdego uczestnika zmagań.   Ostatecznie Nasz pierwszy zespół uplasował się na drugim miejscu ustępując tylko nieznacznie Zagłębiu Sosnowiec , drugi zespół ukończył rywalizację na miejscu ósmym zbierając kolejne bezcenne doświadczenia. Warto podkreślić kolejne wyróżnienie dla Wojtka Burego który został wybrany przez organizatorów turnieju MVP zawodów.

UKS Lisek Milówka w turnieju o „Puchar Prezesa PZPN” oraz w „Gwiezdnej Lidze Młodych Talentów” reprezentowali : Mikołaj Mojeścik, Łukasz Brączek, Maxim Juraszek, Mikołaj Kubas, Dawid Szczotka, Oskar Olszańki, Jakub Biegun, Jakub Kubas, Hubert Malowiec, Filip Śleziak, Sebastian Słowik, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Fabian Kupczak, Dawid Okrzesik, Wojciech Bury, Michał Bryja, Bartłomiej Pytel, Leszek Kamiński, Dominik Pilarz.