Za Nami ostatni akord  jubileuszowej edycji turnieju Mundialito, podczas którego trzydzieści dwa zespoły w ciągu trzech dni rywalizacji rozegrały łacznie 128 spotkań.  Emocje towarzyszące meczom Naszych zespołów były nie do opisania . Turniej przez Nas wszystkich z pewnością zostanie zapamiętany na długo nie tylko dzięki znakomitym wynikom Naszych zespołów ale  także dzięki fantastycznej , magicznej atmosferze która panowała na halach sportowych w Milówce i Węgierskiej Górce w trakcie trwania turnieju.

Drużyna z rocznika 2010   w rozegranych ośmiu spotkaniach zaznała tylko jednej porażki i to w meczu finałowym w którym to przegrała z Rekordem Bielsko Biała 1-5 ale jako jedyna drużyna w turnieju potrafiła ich pokonać a miało to miejsce w meczu II fazy turnieju wygranym przez Nasz zespół 2-1 po najbardziej emocjonującym meczu w całym turnieju rocznika 2010. Warto podkreślić także wyróżnienie indywidualne dla Szczepana Wojtasa, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju w swojej kategorii wiekowej.

Wyniki,  faza I

Lisek  Milówka 3-0 Dinamo Pribovce (SVK)

Lisek Milówka 5-1 Orzeł Moszczanica

Lisek Milówka 2-0 Orzeł Łękawica

Wyniki, faza III

Lisek Milówka 2-1 Rekord Bielsko Biała

Lisek Milówka 6-3 Orzeł Moszczanica

Lisek Milóka 0-0 KS Świerklany

Półfinał

Lisek Milówka 2-1 MSK Namestovo (SVK)

Finał

Lisek Milówka 1-5 Rekord Bielsko Biała

Skład : Hubert Malowiec, Szczepan Wojtas, Filip Wojtas, Wojciech Bury, Wiktor Kliś, Piotr Bułka, Sebastian Słowik, Michał Bryja, Dawid Okrzesik, Filip Śleziak, Wiktoria Bułka, Lidia Duraj

Emocje w turnieju rocznika 2008 nie mniejsze niż w młodszej kategorii, po pewnym awansie do drugiej fazy Liski trafiły do „grupy śmierci” w której to musiały się mierzyć ze : Stadionem Śląskim Chorzów, Rekordem Bielsko Biała oraz rewelacją turnieju czeskim zespołem Slovan Hawirov i to właśnie ten mecz decydował o awansie do półfinałów, decydującą o awansie bramkę liski zdobył na 30 sekund przed końcem spotkania . Półfinał równie emocjonujący jednak szczęście tym razem nie było po Naszej stronie i po rzutach karnych ulegamy późniejszemu triumfatorowi turnieju GLKS Wilkowice. W meczu o trzecie miejsce Liski rozgrywają perfekcyjne spotkanie pokonując Slovan Havirov 5-0 dzięki czemu po raz trzeci z rzędu podopieczni trenera Rafała Błazyczka kończą rywalizację w Mundialito na podium, natomiast Jakub Motyka po raz trzeci z rzędu zdobywa nagrodę indywidualną , tym razem zostając najlepszym strzelcem turnieju.

Wyniki, I faza

Lisek Milówka 0-0 Herkules Kochanowice

Lisek Milówka 2-1 AP Bielik

Lisek Milówka 2-1 Slovan Havirov (CZ)

Wyniki, II faza

Lisek Milówka 4-2 Stadion Śląski Chorzów

Półfinał

Lisek Milówka 1-1 k.1-2 GLKS Wilkowice

Mecz o „3 miejsce”

Lisek Milówka 5-0 Slovan Havirov

Skład: Jakub Tyrlik, Krzysztof Niedzielski, Marlena Słowik, Jakub Motyka, Milosz Motyka, Arkadiusz Tetłak, Marlena Słowik, Szymon Jędzkiewicz, Kacper Pala, Filip Słowik, Dawid Słowik

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdują się na stronie www.mundialito.pl .Turniej został objęty Patronatem PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich”

Zarząd UKS Lisek Milówka składa serdeczne podziękowania rodzicom dzieci uczestniczących w turnieju za ogromne poświecenie i pracę włożoną w organizację 10 jubileuszowej edycji turnieju Mundialito.