W drugim dniu turnieju MUNDIALITO bohaterami zmagań były dzieci z roczników 2014 oraz 2015, do rywalizacji przystąpiło szesnaście zespołów w tym trzy Nasze drużyny prowadzone prze trenerów Seweryna Barabasza, Łukasza Mrózka oraz Alberta Wróbla. Zmagania maluszków były niezwykle emocjonujące i dostarczyły wiele pozytywnych emocji.

Nasze zespoły w każdym spotkaniu zaprezentowały się fantastycznie, strzelając wiele pięknych bramek i  wykazując się ogromnym zaangażowaniem  . Gratulujemy LISKOM świetnej postawy  a licznie zgromadzonym rodzicom bardzo dziękujemy za fantastyczny doping.

UKS LISEK MILÓWKA W TURNIEJU MUNDIALITO REPREZENTOWALI

 • Filip Mrózek
 • Ireneusz Węglarz
 • Dawid Sanetra
 • Wiktor Szymczyk
 • Błażej Golec
 • Dominik Kantyka
 • Józef Brączek
 • Leon Kołodziejczyk
 • Bartłomiej Słowik
 • Adam Witos
 • Mikołaj Nowak
 • Emilka Worek
 • Agata Sanetra
 • Szymon Kowalczyk
 • Bartek Greń
 • Tymoteusz Hubka
 • Michał Piętka
 • Faustyna Kantyka
 • Szymon Kostecki
 • Kucharski Gabriel
 • Lewandowska Martyna
 • Igor Cekot
 • Martina Mikus