W sobotę zawodnicy z rocznika 2010 mieli okazję uczestniczyć w miniturnieju, który odbył się na hali w Milówce. Co ciekawe gospodarzem nie był Lisek Milówka, który „u siebie” wystąpił w roli gości. Organizator turnieju zaproponował grę w systemie 1+3 a czas trwania meczu został ustalony na 2x12min. Zawodnicy podzieleni byli na dwie grupy i każde z dzieci grało mniej więcej tyle samo czasu. Oznacza to, że po rozegraniu 5 meczów wszyscy zaliczyli około 60min grania, także wszyscy zdobyli przynajmniej po jednym golu a za wysiłek i zaangażowanie zostali nagrodzeni medalami. Dodatkową nagrodę za strzelenie największej ilości bramek zdobył Szczepan Wojtas. Warto dodać również, że turniej odbył się bez klasyfikacji końcowej a rywalizacja wszystkich drużyn przebiegała na dobrym i równym poziomie.